Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
DDJH-R-A 44,44 38,85 44,44 40,94 40,50 44,41 4.666 191.042,30 9,81%
system 12.5.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Da ne zaboravim HS produkt kao priču za sebe….

conan 27.2.2017.
Dobar prosjek ocjena
Novi korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Ova firma ce imati vise kapitala nego posla… po meni su te dokapitalizacije bezveze; pa ako trebas para jer imas neki dobar posao ili priliku u perspektivi odes do banke i platis tu kamatu radije nego da si razvodnis vlasnistvo.
Mislim da je stvar da nema nekih ocitih prilika pa se zato ide na dokap jer je tako jeftinije nabaviti keš za pokrice sadasnjih i buducih gubitaka…

Tonebrod 29.11.2014.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

Pa kako oni pogadaju te poslove.. nize se posao za poslom a nema se para.. tu ocito nesto ne stima.. sto vredi pisati pogodili posao za 50-100 ili 200 mil. ako na kraju od tih poslova ispadne da nemaju zaradu nego minus.. dokap po meni nikako ne valja.. ta ce lova opet sluziti za pokrivanje minusa u iducih 5 godina a to sigurno nije rijesenje..

Pongy 25.2.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
-

Jucer me netko uvjeravao kako se bude postigla daleko veca vrijednost u dokapu, kao ono “kakvih 20kn bude to daleko vise”. Zivi bili pa vidjeli, ali danas zavrsilo trgovanje prosjecnom cijenom 42,90kn, jel to mozemo samo sanjati dalje ili ima jos onih koji vjeruju u dokap po “ludim” ponudama?

Dokumenti u privitku:

ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPA d.d. - odluke Glavne skupštine.pdf
Pongy 25.2.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
-

ValueWalk

@Vedronebo

Sve će to pisati u pozivu na upis tako da se nema smisla s tim zamarati, kako god da bude moći ćete trgovati s njima

Ma naravno moci ce se trgovati… samo dajte dobru ponudu “da vam ne pobjegnu” uz min. 800000 kn!
amerikanec 4.11.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
60%

Arapi ukoliko planiraju kupiti oklopnjake od đure mudro bi im bilo sudjelovati u dokapu te za jeftine pare postati većinski te na taj način dobiti kako bi toda rekao “gotov proizvod od farme do stola.” :-)