Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Darko Horvat o BDP-u: Želim rast od pet posto
Pretraživanje
Dionička društva
To je već 19. tromjesečje zaredom kako BDP raste, i to znatno brže nego u prethodnom, kada je gospodarstvo poraslo 2,3 posto na godišnjoj razini.
Vortac 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
100%

Onda daj ostavku i raspusti to beskorisno ministarstvo. Derutna zgrada iz SFRJ u kojoj ste smješteni može onda konačno biti srušena i umjesto tog rugla podignut neki objekt koji će stvarno doprinositi gospodarskom rastu.

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

kada bi još znao objasniti kako je došlo do ovolikog rasta i kako bi doško do tolikog

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

kada bi još znao objasniti kako je došlo do ovolikog rasta i kako bi doško do tolikog

zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
50%

a ja želim eurojackpot….no moje i horvatove šanse da nam se želje ostvare su iste…zapravo su moje nešto realnije 😁

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, nabiduasku, plankovic, pific, maratonac (navlakač), ja-sam…

-Jura- 20.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

I ja želim Ferrari.

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

I ja želim puno toga, ali sam svjestan da ako otežem ili ne činim gotovo ništa da su male šanse za ostvarenje!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

mance 11.9.2011.
Dugotrajni korisnik
100%

Ponekad je dovoljno samo promijeniti čelnog čovjeka Statističkog zavoda.

LeoNT 16.6.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
100%

mance

Ponekad je dovoljno samo promijeniti čelnog čovjeka Statističkog zavoda.

:-) dobar

veki1 9.12.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

U prvom tromjesječju nije bila ova cijena nafte, a obzirom na sadašnje cijene nafte, loše vrijeme i upitnu turističku sezonu, zveckanje oružjem u susjedstvu upitan je budući smjer BDP-a.