Danas počinje Advent u Zagrebu uz jednu veliku novost

Naslovnica Forum Komentari članaka Danas počinje Advent u Zagrebu uz jednu veliku novost

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jeste rekli stanarima centra- Grada Zagreba, da svoje automobile ostave na periferiji, i voze se tih
par tjedana taksijem…?
GDJE ĆEMO SE PARKIRATI OPET ??????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nadam se da još nije kasno otkazati Advent u Zagrebu da miami može bliže parkirati. U Jugoslaviji nije bilo Adventa moglo se parkirati gdje si želio i svi su imali puno novaca, a ne danas sve sirotinja. Jel tako miami ? I danas ljudi misle samo na sebe

A tko će platiti još veći gubitak ZETA?

Zbog čega onda i parkiranje nije besplatno u vrijeme Adventa izvan strogog centra grada?

..I ove godine, moja kćer je VEĆ pozvala svoje prijateljice , s nama na Advent u Zagreb.Sad smišljam-kako ću, kada i na koji način to izvesti. Suprug i ja,u auto a ona smije povesti još dvije prijateljice, da me ne živcira, i stalno ne zove na kupnju, joj gle ovo, gle ono, kupi mi ovo..daj mi ono…stalno nešto treba..ovako, će gledati što imaju , malo i dečke ..i bez brige sam./
Nakon prošlogodišnjeg fijaska, jer smo nakon predstave na ledu u Areni, krenuli prema centru Zagreba, valjda kad i milion drugih ljudi..rekla sam-nikad više…kružili smo, kružili ko sumanuti po Zagrebu, čeznutljivo gledajući naparkirane aute i ljude kako sretni piju kuhano vino, dok im se dječica kližu…a mi nismo imali priliku , ma, niti se zaustaviti, a da nam ne trube, a kamoli negdje se parkirati.
Ako ste nas počastili s besplatnim zet-om, onda kaj..gdje da se sparkiram???
Kod željezničkog? Na Britancu? Na zapadnom? gdje? Mislim, da je najbolje ipak, sparkirati se na
Velesajmu, uzeti taxi i gotovo, tam i natrag..Koliko ta relacija košta?
Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


..I ove godine, moja kćer je VEĆ pozvala svoje prijateljice , s nama na Advent u Zagreb.Sad smišljam-kako ću, kada i na koji način to izvesti. Suprug i ja,u auto a ona smije povesti još dvije prijateljice, da me ne živcira, i stalno ne zove na kupnju, joj gle ovo, gle ono, kupi mi ovo..daj mi ono…stalno nešto treba..ovako, će gledati što imaju , malo i dečke ..i bez brige sam./
Nakon prošlogodišnjeg fijaska, jer smo nakon predstave na ledu u Areni, krenuli prema centru Zagreba, valjda kad i milion drugih ljudi..rekla sam-nikad više…kružili smo, kružili ko sumanuti po Zagrebu, čeznutljivo gledajući naparkirane aute i ljude kako sretni piju kuhano vino, dok im se dječica kližu…a mi nismo imali priliku , ma, niti se zaustaviti, a da nam ne trube, a kamoli negdje se parkirati.
Ako ste nas počastili s besplatnim zet-om, onda kaj..gdje da se sparkiram???
Kod željezničkog? Na Britancu? Na zapadnom? gdje? Mislim, da je najbolje ipak, sparkirati se na
Velesajmu, uzeti taxi i gotovo, tam i natrag..Koliko ta relacija košta?
Hvala na odgovoru.

Pa stani na periferiji kod bilo kojeg okretišta tramvaja ili negdje na trasi tramvaja. Tramvaj je vikendom sad badava i prije ćeš stići do centra nego tražeći parking. Malo sporije nego taksijem.

@ Miami

Možeš parkirati u Novom Zagrebu, pa na autobus. Do Glavnog kolodvora treba 15 minuta.

Ili ako se dobro ne snalaziš po Zagrebu najbolje ti je parkirati iza ININE zgrade.
Parkiranje se naplaćuje do 4 sati.
Uđeš na autobus na mostu, ili kod muzeja suvremene umjetnosti.

Za 10 minuta si na Glavnom, a onda pješke možeš preko Zrinjevca do Trga Republike, a onda na Gornji grad.

Inače otkada je Bandić podignuo musličke šatore po cijelom Zagrebu, a naročito na Trgu republike Hrvatske zadnjih 5 godina ne idem u grad.

Evo i na Kazališnom trgu su stavili nekakve šatore, pa izgleda kao da je Hasan aga sišao s planine.

Inače svi zagrebački poduzetnici su propali zbog nelegalne konkurencije koji se nalaze u cirkuskim šatorima na kolima.

To možeš vidjeti po tome što su svi dućani po Zagrebu zatvoreni.

Kaj se tiče dečkih uglavnom se radi o bosancima i hercegovcima kaj rade cijeli dan po kafićima.
Ima nešto Koreanaca, Kineza i Crnaca.

S time da su zadnji tri spomenuti gospoda….

New Report

Close