Dalić napušta HDZ, odluku nije donijela preko noći

Naslovnica Forum Komentari članaka Dalić napušta HDZ, odluku nije donijela preko noći

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prava odluka u pravom trenutku. Zašto biti sukrivac za gospodarsku i političku propast Hrvatske.

A i 350.000 kuna godišnje za nezavisnog zastupnika neće loše doći zar ne?

Mislim, prema definiciji ako imas imalo zdravog razuma i osnovno obrazovanje onda ne mozes biti dio HDZ ekonomske doktrina koja je u svojoj srzi ognjistarska, zaostala, koruptivna i pokvarena. Pitanje je samo zasto je Dalicki trebalo 5 godina da to shvati? Good morning Martina

i onda jos govore da je inicijativa za preferencijalno glasovanje opasnost da se uvodi nered i nestabilnost u parlament….A vidimo gdje nas je doveo red i stabilnost.
Nema bez friške krvi i lustracije nama napretka.


i onda jos govore da je inicijativa za preferencijalno glasovanje opasnost da se uvodi nered i nestabilnost u parlament….A vidimo gdje nas je doveo red i stabilnost.
Nema bez friške krvi i lustracije nama napretka.

Potpisujem ( i tvoj upis i podršku za referendum).
Najjači mi je bio argument Karamarka kada je rekao da će se tako u sabor uvući razni glumci i slični popularni ljudi. Pritom zaboravlja na slučajeve kao što je Miroslav Škoro (HDZ) ili Mirko Filipović (SDP).

Hrvati su neuki i nesposobni.

Ako ovaj referendum prodje uvest će tektonske promjene u politiku. Posto su HDZ i SDP protiv ja ću otići potpisati jer to onda mora biti dobro za,Hrvatsku

@ms4 – potpisujem u cijelosti i idem potpisat!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Meni je drago što su novinari , uhvatili stvarnu pozadinu ciljeva te sekte…

Ovako je REINER IZUSTIO…. Ona je/Dalićka/ previše za one libe…/ socijalne
slojeve…. sprdavajući se na temu zaštite siromašnih !

Pa, gosp. Reiner , ako Vi mislite zauzdati socijalu i ne dati im kruha…
pametno je od novinara, da je tak trenutak lukavo i zabilježio…..
Tako, da je DVOSTRUKA IGRA sekte koju zastupate ….svima jasnija…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

toliko o karamarkovoj najavi da će kad pobijedi na izborima formirati nestranačku vladu stručnjaka. očito je da kod njega čak ni za stranačke stručnjake nema mjesta nego samo za šarlatane i populiste. hvala gđi dalić na ovako otvorenom prikazu pravog stanja stvari.

Barem smo saznali gospodarski program ili ‘strategiju’ HDZ-a… a to je SOCIJALNO-TRŽIŠNO gospodarstvo… muhahhahahhahahahahaha
Otprilike kao suha voda

ajmeeeee već se u londonu i ny financijske korporacije otimaju za tobom isto kao i za ostalim hrvatskim ekonomistima obrazovanim na zasadama socijalističke ekonomije.

who dares, wins

Svaka joj čast. Šteta što nema više takvih.

Još da malo poradi i na svojoj frizuri…..

Svaka čast. Sada imamo potvrdu onoga što smo znali o HDZ-u.Vlast, vlast i samo vlast!

New Report

Close