dali ste zadovoljni moderatorima i njihovim radom ili smatrate da su neki u povlaštenom položaju u odnosu na druge???????????????’

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe dali ste zadovoljni moderatorima i njihovim radom ili smatrate da su neki u povlaštenom položaju u odnosu na druge???????????????’

ja ne

Poštovani,

Da li da popravimo pravopis u nazivu teme i napišemo ‘da li’ ili neka ostane ovako?

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

…kad sam bila mala mene su učili,da mami i tati nikad ne smijem reći da lažu…već da ne govore istinu…jednom sam naučila od jedne drage gospođe da svakom možeš reći i neugodne stvari u oči…samo ako prije toga upotrijebiš riječi…oprostite,ali…

tako bih i ja voljela uvijek kad se nešto kritizira da se rekne i obrazloži,a zašto tako mislim…a gdje bi se i što moglo popraviti…a još i na lijep način…
jer stvari nisu uglavnom crno bijela tehnika…a mi smo svi ljudi…


Poštovani,

Da li da popravimo pravopis u nazivu teme i napišemo ‘da li’ ili neka ostane ovako?


Treba pokušati diskreditirati svakoga tko se usudi iznjeti bilo kakvu kritiku a sredstva se vidim ne biraju, samo naprjed i ovo malo kvalitetnih forumaša će vam otići ako drastično nešto ne promjenite u svome pristupu, oni će se ponašati onako kako to vi dozvoljavate za sada je to katastrofa.

Izgubili ste sve forumaše koji su nešto vrjedili: Vlad1111, Geronimo, Mig29, Croman i da dalje ne nabrajam, ako vi mislite da radite dobro tada sam ja u krivu ali sve mi nešto govori da to i nije baš tako.

NHF

Ne znam kako bi vas mogli diskreditirati s obzirom da ste se registrirali danas i još ste uz to potpuno anonimni. Vjeko, ja i bilo tko drugi tko radi kod nas s druge strane iza svojih postupaka stoji punim imenom i prezimenom.

Unatoč svemu ovome, potpuno smo otvoreni za svaku konstruktivnu kritiku, čak i u ovakvim situacijama kada je druga strana nepoznata i to joj omogućava da piše što želi bez posljedica.

NHF

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

…pa ne mislim baš da je činjenica da se netko danas registrirao odlučujuća u tome da se ima pravo o nečemu komentirati…ili da mora biti poznata…vama ili drugima…
…drugo je pitanje da i ja mislim da bi korisniku bez obzira na sve, bilo poželjno odgovoriti na njegov naprijed iznešen komentar,ako ništa drugo da mu pomognete pobliže izraziti u čemu je isti nezadovoljan…

Pa činjenica da se netko naziva nagibni par dana nakon tragične nesreće s nagibnim vlakom dovoljno govori da li se radi o nekome koga zanima konstruktivan dijalog ili provokacija.

Već smo nebrojeno puta odgovorili na ovo isto pitanje – ne postoje povlašteni korisnici. Mogu se složiti da s vremena na vrijeme treba ovo ponoviti odgovor. Tražili smo korisnika također da navede primjer, ali nismo dobili odgovor.

Što se tiče da li je bitno da je netko danas registriran ili je već dugo korisnik foruma, ne slažem se da nije bitno. Poznato je da jedan pojedinac bez problema može otvoriti koliko god hoće korisničkih imena, prigovarati i reći gle kako nas je puno, svi smo nezadovoljni. Korisnik koji dugo piše, koji je pokazao da želi sudjelovati u zajednici u skladu s njezinim pravilima, njega ćemo uvijek rado saslušati zato jer znamo da iza toga stoji dobra namjera. Anonimno ovako se može napisati bilo što.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Poštovani,

Da li da popravimo pravopis u nazivu teme i napišemo ‘da li’ ili neka ostane ovako?


Cujte svakom se potkrade greska! Evo i ja je imam u svom zadnjem postu, ali stvar je i brzine pa covjek tek nakon sto procita vidi sta je napisao.
Medjutim ako cemo bas cjepidlaciti trebalo bi napisati "Jeste li", tako da bolje ne ispravljate s novom pogreskom!
Lijepi pozdrav!

…to što je netko uzeo nick nagibni…ne mora odmah biti stigmatizirano na način da se netko sada veseli tuđoj nesreći…nekoga će to možda asocirati na borbu protiv korupcije…a koliko vidim bilo je tu i puno provokativnijih naziva nickova…može to asocirati na napredak ,a koji nije u skladu sa našim zaostalim prugama…kako vidimo možemo maštati na široko i na dugačko…

Opet niste odgovorili korisniku…zašto su neki korisnici otišli sa foruma…vi to ne morate znati…jer je ovdje slobodno da svatko dođe i ode…ali činjenica je da neki korisnici odu sa foruma nezadovoljni…zašto?

Kakav je vaš stav i kakvo je vaše mišljenje o tome…?


ja ne

Treba te smjesta isključiti s foruma, kako možeš uzimati takav nick??
UŽAS!!!!

MODERATORI, ALOOO, GASITE OVOG!!!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Kaj onda?Bute mi odgovorili na pitanje ili rešavamo to po onom ”ko me j*be”?

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

Moje mišljenje je da posao odrađuju krajnje neprofesionalno i kao što kaže kolega nekima se sve dopušta drugima se sve briše, neki su odmoderirani nakon mjesec dana a neki nisu ni nakon 2-3 godine,
svjedoci smo da pojedinci prijete svima i za to budu nagrađeni odmoderiranjem.

Ja bi uveo moderatorice u toplessu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Najgori moderatori ikada viđeni skloni pojedinim forumašima a druge mrze.

New Report

Close