Da li postoje strane banke koje daju vecu mesečnu kamatu od 3% ?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Opće financije Da li postoje strane banke koje daju vecu mesečnu kamatu od 3% ?

Da li postoje strane banke koje daju vecu mesečnu kamatu od 3% ?
Molim vas, da li znate nesto o tome?
Unapred zahvalan !!

Ti si neki šaljivđija 🙂


Da li postoje strane banke koje daju vecu mesečnu kamatu od 3% ?
Molim vas, da li znate nesto o tome?
Unapred zahvalan !!

Misliš godišnju????????????

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ma kakvi..istina ziva..imam ugovor i karticu za bankomat..postoji u Austriji banka koja se nalazi u svojstvu velikog koncerna..daju 5% mesecno, tj.60% godisnje kamatu,ali samo preko svojih posrednika..

Zeleni kad tako nešto napišeš onda i argumentiraj. Vjerojatno se radi o špekulativnom ulaganju ili nečem drugom ”rizičnom” ulaganju a nikako o oročenoj štednji.


Ma kakvi..istina ziva..imam ugovor i karticu za bankomat..postoji u Austriji banka koja se nalazi u svojstvu velikog koncerna..daju 5% mesecno, tj.60% godisnje kamatu,ali samo preko svojih posrednika..

60 % godišnje dakle za sedam godina imaš milijardu ako je startni kapitala 100.000 de bježi od toga ko vrag od tamjana!!!!!!!!!!

Uhljebe na ulicu!!!!!

U svetu se to zove plasman novca. Oni zarade 30%, a tebi daju 5% mesečno. Jedino što neide regularnim putem već preko posrednika zbog Srbijanskog zakona o zabrani stranih računa od 2000god.
Zašto da bežim kada vec nekoliko godina koristim njihove usluge?Izvukao sam vec dobit od 3 puta od uloženog novca!Mislim da koristim njihove usluge do kraja života!!Ulazio sam i u veće gluposti marketinga MLM pa ostvarivao lepu zaradu..Sve zavisi ko i koliko moze da rizikuje..u stvari sve u životu je rizik!!

malo navlačenja naivnih i pohlepnih 🙂

Ceo svet i Europa skidaju kamatnu politiku i u Hrvatskoj su neke banke spustile kamatne stope,jer nema sigurnog ulaganja i profita. I meni je austrijska banka spustila sa 5% mesecne kamate na 2% ako uzimam mesecno, a daju 3% ako uzimas godisnje!Naravno da se opet isplati ulagati!!

Green imaš PM

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Green imaš PM

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close