Čokolada iz Zvečeva “Braco i Seka” postala “Severina i Igor”, na Facebooku prosvjeduju

Naslovnica Forum Komentari članaka Čokolada iz Zvečeva “Braco i Seka” postala “Severina i Igor”, na Facebooku prosvjeduju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovdje je vidljivo koliko je važan marketing i koliko je važno imati kvalitetne ljude koji to rade. Ovo je tipična antireklama za tvrtku. No može biti da je to svjesno učinjeno iz nekoga razloga. To neka ispitaju vodeći ljudi tvrtke

vodeći ljudi tvrtke nisu u stanju voditi tvrtku, a kamoli se baviti marketingom. zvečevo posluje loše, a razmeću se novcima kao da se radi o lindt-u ili nekom velikom proizvođaču. sponzoriraju hajduk, sad ova glupost sa severinom, a dioničarima nisu u stanju priskrbiti nimalo zadovoljstva. jedna od najgorih dionica, a o firmi neću ni pričati jer vidimo i sami kako se ponašaju. rasipaju imovinu dioničara na gluposti.

...povijest se ponavlja...

Sramotno i patetično! Di će prodavat taj “promašaj”? Osobno više neću kupovat njihove proizvode!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Sramotno i patetično! Di će prodavat taj "promašaj"? Osobno više neću kupovat njihove proizvode!

nekada se djecu plašilo stavljanjem takvih fotografija na šećer, ovo na čokoladama je ipak nešto modernije

Nije bajka …………………………….. nego CAJKA

DAJ PET !!!

Pa zar je moguce da vas ljuti da neki srbin jede istu cokoladu kao i vi? I to je razlog bojkotiranja Zveceva? Da ste pola osobe, koju sebe ovdje predstavljate, umjesto da na forumu pisete “bojkotiram”, bilo bi bolje da ste to vrijeme potrosili trazeci informacije o udruzi Baranjski leptirici, pa uplatili koju kunu.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa zar je moguce da vas ljuti da neki srbin jede istu cokoladu kao i vi? I to je razlog bojkotiranja Zveceva? Da ste pola osobe, koju sebe ovdje predstavljate, umjesto da na forumu pisete "bojkotiram", bilo bi bolje da ste to vrijeme potrosili trazeci informacije o udruzi Baranjski leptirici, pa uplatili koju kunu.

ne radi se o tome što jede ili ne jede “neki srbin” nego je čokolada seka i braco namijenjena djeci, a velika većina smatra da slika dotične nema što tražiti na jednoj takvoj čokoladi, pogotovo nakon onog video uratka….a kad se k tome doda da su u zvečevu za njihovo “srpsko venčanje” napravili i poklonili im specijalnu čokoladu, a odbili donirati humanitarnu udrugu, bijes javnosti još je veći! BOJKOT zvečeva s moje strane!!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Pa zar je moguce da vas ljuti da neki srbin jede istu cokoladu kao i vi? I to je razlog bojkotiranja Zveceva? Da ste pola osobe, koju sebe ovdje predstavljate, umjesto da na forumu pisete "bojkotiram", bilo bi bolje da ste to vrijeme potrosili trazeci informacije o udruzi Baranjski leptirici, pa uplatili koju kunu.

ne radi se o tome što jede ili ne jede "neki srbin" nego je čokolada seka i braco namijenjena djeci, a velika većina smatra da slika dotične nema što tražiti na jednoj takvoj čokoladi, pogotovo nakon onog video uratka….a kad se k tome doda da su u zvečevu za njihovo "srpsko venčanje" napravili i poklonili im specijalnu čokoladu, a odbili donirati humanitarnu udrugu, bijes javnosti još je veći! BOJKOT zvečeva s moje strane!!!
[/quote]
možda se pripremaju za prodaju Draškoviću, bit će tu još i fotografija s jahte

Neki će ju bojkotirati, neki će ju zbog toga početi kupovati. Što mislite što se u RH i šire više čita: Krleža ili Nives Celzijus? Zbog ovoga će im skočiti prodaja, odličan marketinški potez


Neki će ju bojkotirati, neki će ju zbog toga početi kupovati. Što mislite što se u RH i šire više čita: Krleža ili Nives Celzijus? Zbog ovoga će im skočiti prodaja, odličan marketinški potez

za Krležu morate imati knjigu i mozak, a za Nives samo knjigu, zbog toga je čitanost neusporediva, Vi stvarno vjerujete da će svatovski kič sa srpskog vjenčanja Dalmatinke, stvarno povećati prodaju čokolada Seka i Braco? da su im dali naziv Krpa i Zakrpa, možda

Vjerujem, zato što čokolade kupuju i jedni i drugi i treći i četvrti, da se razumijemo ja tu čokoladu ne kupujem,ali da će porasti prodaja to vjerujem, jer na žalost su oni mnogima, pogotovo mladima uzor


Vjerujem, zato što čokolade kupuju i jedni i drugi i treći i četvrti, da se razumijemo ja tu čokoladu ne kupujem,ali da će porasti prodaja to vjerujem, jer na žalost su oni mnogima, pogotovo mladima uzor

u pravu ste , mladi svi sanjaju jahte bez motike

Mene osobno smeta medijsko silovanje od strane cajke i njenog retard jahača koji iskaču sada i iz čokolade! Volio bih da i ostane/u u prekodrinskoj prčiji!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Mene osobno smeta medijsko silovanje od strane cajke i njenog retard jahača koji iskaču sada i iz čokolade! Volio bih da i ostane/u u prekodrinskoj prčiji!
nakon tolikih godina estrade, uzimanja, davanja, jahanja, pušenja, šivanja, uživanja, iluzorno je očekivati da je osoba još uvijek pod kontrolom iliti normalna, ali što je s novinarima? napišite nešto normalno, o nekome normalnom, ako ste normalni

New Report

Close