Član Mladeži HDZ-a lažirao dokumente i blokirao račune u Fini

Naslovnica Forum Komentari članaka Član Mladeži HDZ-a lažirao dokumente i blokirao račune u Fini

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vidim da su HDZ mlade snage učili od najboljih.

KRADI TUĐE jer ti zakon dozvoljava.

Što ćeš raditi?

Pero 7 očekujem očitovanje, ili bar sliku mladeži HDZ s zečicama.

bolje da ste njih stavili u kampanju, možda bi i glasal za Vas.

Naravno, jedino ak imaju diplome ala Vasa Ladački.

[b]black magic[/b]

ovaj hdz je sinonim za kriminal, ali to i nije ništa novo na žalost


ovaj hdz je sinonim za kriminal, ali to i nije ništa novo na žalost

pričaš budalaštine…onda su po tebi i svi u SDP-u kriminalci zbog afera merzel, sabo itd. ?!?

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]



ovaj hdz je sinonim za kriminal, ali to i nije ništa novo na žalost

pričaš budalaštine…onda su po tebi i svi u SDP-u kriminalci zbog afera merzel, sabo itd. ?!?
[/quote]

jasno da pričam budalaštine, kreni si samo od drugog čovjeka hdz-a i njegove diplome. A o toj mladeži svako malo imaš po medijima da rade neke prevare i incidente. A o domoljublju će nam najbolje ispričati gradonačelnica knina i njezina ekipa kad se malo opuste na cajkama i “zapevaju” koju.

A inače nemam iluzija vezanih uz sdp, jer se zna ili “zna” da im je jedan od jačih ljudi na razini sanadera ak ne i gori.

no neki nikako da shvate da je to sve manje vise ista ekipa koja radi budale od svih nas

OČITOVANJE

LULA,
koji si ti serator.
Kakve veze ja imam s HDZ-om.
Nikad u životu nisam bio ni u jednoj stranci , čak ni u sindikatu.
Za razliku od tebe nikada nisam bio nezaposlen.
Cjeli život radim i plaćam poreze Državi koju volim.
LP

.


[no neki nikako da shvate da je to sve manje vise ista ekipa koja radi budale od svih nas

[emo_palacg] stvoriti (umjetnu) demokraciju i ponudit ljudima (kao) izbor (psihologija kovanice [emo_namigusa])

free flow information

Ne razumijem, kakve veze ima to što je član mladeži HDZ-a ili bilo koje stranke sa navedenim djelom!!?? Zašto je “novinar” uopće spomenuo stranačku pripadnost? Kad se već potrudio, trebao je navesti i ostale eventualne članske pripadnosti (lovačko društvo, LGBT zajednica, vjeroispovjest…).
Uopće mi nije žao “novinara” kada ih netko tuži za klevetu! To što si oni dozvoljavaju nema veze sa novinarstvom a posebno ih ne tangira pojam demokracije!
Ne branim ovog kriminalca, treba ga pošteno kazniti, samo komentiram!

OČITOVANJE

LULA,
koji si ti serator.
Kakve veze ja imam s HDZ-om.
Nikad u životu nisam bio ni u jednoj stranci , čak ni u sindikatu.
Za razliku od tebe nikada nisam bio nezaposlen.
Cjeli život radim i plaćam poreze Državi koju volim.
LP

Baš lijepi rječnik. Kulturni.
Pa ni ja nikad nisam bio u nekoj stranci, niti ne mislim.
Sindikat u Hrvatskoj ništa ne znači i ničemu ne služi.
Jer da znači odavno bi imali opći štrajk.

Od kuda Vam ideja da sam nezaposlen, ili sam bio.

Vjerojatno vam jako smeta kaj plaćate sve moguće poreze, a drugima se opraštaju.

Nije mi jasno zašto se uopće javljate na političke teme.

Vi (koliko sam shvatio), kao i ja živite pošteno.

Ako je Hrvatska ta zemlja koju volite i plaćate poreze mogu Vam samo reći da živite u krivoj državi.

A kaj se tiče HDZa, već dugo nitko želi da s njim poveže, tako da vam se javno ispričavam što sam Vas doveo u kontekst istog.

Lp

[b]black magic[/b]

koje smeče od naslova … da mi je samo znati kakve veze ima to što je dotični član mladeži HDZa, sigurno je i član “MultiPlusCard kluba” pa bi po istome obrascu na kojega autor aludira, isto tako mogli zaključiti da su kriminalci i svi oni koji MultiPlusCardom skupljaju bodove kupovinom u Konzumu ???[emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

HDZ ima 600.000 članova, što znači da se radi 20% ukupne populacije. (znam računati, ali odbijam malu djecu, ljude umanjene mentalne moći, umiruće i sl.).

S obzirom na to, logično je da povremeno kriminalci budu članovi HDZ-a. Ne samo normalno, nego i matematički vjerojatno.

Gledajući o ubojicama iz komunističkog doba, vjerujem kako ih je više od 90% imalo partijsku iskaznicu. Lopova, prevaranata, članova civilnog društva, osoblja na filozofskom fakultetu u ZG i sličnih veliki dio nosi iskaznicu SDP-a, HNS-a, SDSSA-a i sličnih, (a prije SKJ) što daleko nadmašuje broj članova navedenih organizacija u ukupnoj populaciji.

Bilo bi dobro o tome malo progovoriti kako bi se dobila bolja i realnija slika.


HDZ ima 600.000 članova, što znači da se radi 20% ukupne populacije. (znam računati, ali odbijam malu djecu, ljude umanjene mentalne moći, umiruće i sl.).

S obzirom na to, logično je da povremeno kriminalci budu članovi HDZ-a. Ne samo normalno, nego i matematički vjerojatno.

Gledajući o ubojicama iz komunističkog doba, vjerujem kako ih je više od 90% imalo partijsku iskaznicu. Lopova, prevaranata, članova civilnog društva, osoblja na filozofskom fakultetu u ZG i sličnih veliki dio nosi iskaznicu SDP-a, HNS-a, SDSSA-a i sličnih, (a prije SKJ) što daleko nadmašuje broj članova navedenih organizacija u ukupnoj populaciji.

Bilo bi dobro o tome malo progovoriti kako bi se dobila bolja i realnija slika.

ovaj, ne shvaćam kakve veze ima vaš komentar s ovim slučajem.

Recimo to ovako, HDZ pokazuje kontinuitet u svom lo.povluku i ne vidim nažalost želju za promjenom.

Recimo moji roditelji nisu bili članovi partije.

Makar su bili pod pritiskom da uđu. Naravno, to je imalo posljedice na njihovu karijeru.

Što se tiče članova partije i one s partijskom iskaznicom, više od 90 % članovi HDZa su bili i članovi partije.

Pa jedan od osnivača DR. Franjo Tuđman je bio najmlađi titov general.

Mislim da niste mogli postati generalom, ako niste član partije.

Tak da….

Još jednom ja sve HDZ ovce, ali i člane ostalih stranaka ne smatram sve lo.povima.

Nažalost, HDZ je donio zakone koji su omogućili pljačku hrvatskog naroda.

Sada govore da nisu znali, ili kao u ovom slučaju ne znate koga primate u stranku.

Ono što mene smeta, što neki ovdje smatraju veeeeeeeeeeeeeeeliku čast da su pripadnici stranki koji su uništili hrvatski narod.

Pa mene bi biLO sram.

I umjesto da se osude ovakvo ponašanje mladih političara, i da se HDZ ogradi od njega.

opet kmečanje i drugi su kriminalci, a ne samo MI.

Pa prijavite kriminal i zločine.

To što je netko pripadnik neke stranke ili ima nekakvu knjižicu ne znači da je lo.pov i ubojica.

Ali ne znači i da je nevin.

nisam pripadnik nijedne stranke, niti ne mislim biti.

a Hrvatska mi je na Srcu, a ne v žepu.

[b]black magic[/b]

To je kadar kakav treba našim političkim strankama! Još ako ode u zatvor sad, ispeći će zanat do kraja.

Lula, stvar je da narod neće dati glas nekome tko nije član medijski eksponirane političke stranke. To je sva tuga i žalost Hrvatske, loš odabir.

Hrvat pored djevice, pametne, lijepe, dobre, moralne bira uvijek zaraženu, glupu, nakaradnu kuurvu.

@ LULA ,

u svojim postovima dokazuješ da si serator.
Nemoguće je uopće odgovoriti na tvoje postove.
Oni su puni neistina i tvojih izmišljotina.
Nastoj pisati o onom što znaš a ne izmišljati što nemožeš dokazati.
LP

.

New Report

Close