Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Cijena struje rasla nam brže nego u EU, uskoro će opet
Pretraživanje
Dionička društva
U RH je udio poreza i drugih nameta u cijeni struje i plina znatno ispod prosjeka Unije.
kanabis 17.3.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

U nekim zemljama je voda besplatna a mi smo vodom jedna od najbogatijih drzavica.

VoraX 28.6.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Inače u zemljama kao Švedska Norveška i takve “nazadne” države, cijena struje fluktuira ovisno o količinama kiše. Kad je godina izrazito kišna tako je i produkcija struje veća pa cijena struje pada. U nas vazda isto, što god da se događa, uvijek raste.

…''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

zorangutan 10.2.2017.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

živijo drug briselac plenković!

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, MANTE, nabiduasku,plankovic…i pific koji je drukao na kupnju dionica uljanika po 13-14 kn…

...
purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
100%

VoraX

Inače u zemljama kao Švedska Norveška i takve "nazadne" države, cijena struje fluktuira ovisno o količinama kiše. Kad je godina izrazito kišna tako je i produkcija struje veća pa cijena struje pada. U nas vazda isto, što god da se događa, uvijek raste.

najbitnije da se HAP održi
is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

I treba, dok je ovaca biti će i vune.

mi smo ipak zemlja slučaj

-Jura- 20.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

kanabis

U nekim zemljama je voda besplatna a mi smo vodom jedna od najbogatijih drzavica.

Voda treba biti najskuplja.