Pretraživanje
Dionička društva
Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

super24

@Moller

vaš je prijatelj uložio novce, a zauzvrat dobio znanje i iskustvo, a to je neprocjenjivo..

da, potpuno ste u pravu, ali nije mi prijatelj, negdje ste nešto krivo pohvatali, napisao sam samo da znam tko trguje, mislim da će ipak nastaviti, mora sada vraćati izgubljeno
super24 13.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

znanja i iskustva nikad dosta :)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2...

kvart99 31.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

Jel ovo znaci da se konačno vraćaju ?

zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
100%

šteta da se to ne vrati, tu bar uvijek ima kupnje- prodaje i trgovanja i to bi malo oživjelo ovu flegmatičnu burzu…možda ove promjene oko vlasništva burze dovedu do nekog pomaka u tom smjeru

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, nabiduasku, plankovic, pific, maratonac (navlakač)…

kvart99 31.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
100%

Jedina konkretna prilika za popušit neku solidnu lovu…….ali, kad bi se posrećilo, eventualno i zaraditi……nam je na ovaj način dalje uskraćena…..

zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
100%

kvart99

Jedina konkretna prilika za popušit neku solidnu lovu…….ali, kad bi se posrećilo, eventualno i zaraditi……nam je na ovaj način dalje uskraćena…..

neshvatljivo da uprava burze nije u stanju dovesti nekoga, kao što je to ranije bio erste, pa da opet omogući trgovanje certifikatima nego nezainteresirano bleje kroz prozore…s certifikatima bi se svaki dan zavrtjelo dnevno bar 2x sadašnjeg prometa burze….da bar onaj malezijac i horvat preuzmu zse pa da ih stjeraju doma i od zse napokon naprave normalnu burzu

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, nabiduasku, plankovic, pific, maratonac (navlakač)…

naimxs 22.1.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
-

Zašto bi uprava burze nekoga dovodila ako ne postoji dovoljan interes investitora za takav proizvod?

Jer da je postojao onda se Erste ne bi povukao.

Ne može uprava burze ništa napraviti ili gotovo ništa ako ne postoji interes izdavatelja, ulagaca i svih aktera da burza postane centralno mjesto za vrednovanje i trgovanje vlasnickom i dužničkom imovinom.

Zadnja izmjena: naimxs (27.1.2019. 14:19)
kvart99 31.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

Nije se Erste povukao zato što nije bilo interesa, nego zato jer su lopovski postavljali spredove i misteriozno nestajali sa bida kad je bilo najnuznije, pa su ostećene strane krenule s tuzbama ili tek što nisu, tako da mi se čini da im je Hanfa to nalozila (ili mozda diskretno sugerirala).