Čačić: Todorić je čovjek koji zaslužuje maksimalnu pažnju i respekt

Naslovnica Forum Komentari članaka Čačić: Todorić je čovjek koji zaslužuje maksimalnu pažnju i respekt

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koji ono broj cipela nosi Čačić da ga možemo prepoznati

u kraljevstvu slijepih jednooki čovjek je kralj iliti u državi bez koncepta, poduzetnik sa konceptom iskorištavanja "tranzicijskih" neprilika je " čovjek koji zaslužuje maksimalnu pažnju i respekt" …a gdje su u svemu tome građani RH koji su i dali mandat autorima ovakvih izjava i što oni mogu očekivati uslijed ovakvog stava vlasti

Pitalnjce za fun club ranije spomenutig lika i djela Ivice Todorića:
što je to dotični stvorio koji novi brand i koliko novih radnih mjesta je otvorio a da to nismo imali prije 22 godine, što je novoga izgradio osim distributivnih kapaciteta i K+ branda(kina +), koliko je i sa čijim parama platio svoje akvizicije te koiko dotični košta proračun i Hrvatsku u ovoj, prošloj, prije 10god. i na kraju, za čiji džep dotični to sve radi?

Koma, katastrofa, totalni slom moralnih vrijednosti, ovako se klanjati i ideolizirati lešinare Hrvatskog gospodarstva

[angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

barbosa@ dijelom si u pravu ALI njegov Konzum je u odnosu pred 22g otvorio stotine novih objekata u potpuno slobodnom tržištu i sa ultrajakom stranom konkurencijom,novi brend su mu Jana i sokovi Juicy,najvažnije stvari su mu dizanje Belja i Pik Vrbovca koje bi bez njega oboje propali jer ta dva diva mogli su opstat samo zbog sinergije Agrokora. pored svega mora se priznat da je Konzum lider i u inovativnosti,jedini ima online prodaju,mobilnu vezu,benzinske…nije sve tako crno bijelo da je ili lešinar ili zaslužuje respekt. ali stoji činjenica da su mu sve te firme i brandovi još iz SfRJ

@ms4, ja sam blizak tim strukturama i vrlo dobro znam o čemu pišem, prvo, u hrvatskoj se strana konkurencija pojavila tek nedavno sa Lidlom i Intersparom dok su Billa i Kaufland i neki drugi tek epizodice koje nisu imale bitnog utjecaja na maloprodaju u hrvatskoj.
Konzum, tj. Agrokor je taj koji je prvo ucijenio pa uništavao i zatim za kikiriki kupovao manje regionalne trgovačke i poljoprivredne tvrtke koje bi tada bile ugašene, radnici otpušteni i lokali rasprodani i zatim izgrađen veliki konzum bez konkurencije, nadalje, sve ove pikove je kupio za kunu, država je otpisala veliki dio dugova i samo za prošlu godinu je dobio 170miliona kn poticaja iz proračuna, tak svatko može, dobiti tvrtke koje su nekad prehranjivale cijelu jugoslaviju na poklon, dobiti pare iz proračuna i uvesti reda u poslovanje…lako je gledati površinski, zagrebi malo dublje pa da vidiš sranja, i sam znaš koliko je poljoprivrednika uništio uvozom radioaktivnih proizvoda, kako je želio uništiti Gavrilović, kako se isti proizvod naplačuje duplo više Hrvatima nego srbima ili BiH…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close