Burze: Pad cijene nafte i jačanje dolara obilježit će u četvrtak trgovanje dionicama?

Naslovnica Forum Komentari članaka Burze: Pad cijene nafte i jačanje dolara obilježit će u četvrtak trgovanje dionicama?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ljepše bi bilo da ste napisali da je nafta jučer pala 3.1%
a pasti će još, možda i istrage daju rezultate….
zašto svi vele oporavak na jesen?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Bushmen, ne ide ti to samo tako.
MIsiš li da će burza uzletiti samo tako, i onda ,PAF, loša vijest iz amerike, i opet dolje.
Dioničari i fondovi su preoprezni.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@ Baron

no pravi se našel govoriti!
Pa ljudi nije vam jasno da amerika nema love za novi rat? Krizu su napravili na drugi način, da otplate postojeće (4000 miljiadri $) i eventualno usput nešto zarade. Pa handla se s potražnjo za naftom 400 puta većeom od potreba.
osim toga Ameri su u teškom deficitu, znaju da im se u sljedećih desetak godina ne piše dobro (Rusi otplatili sve dugove , Kina rastura)
Se je isto kao kod nas s 2 milje kuna delaš na burzi što ti je drago, još kad se nađe društvo 😡

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Gospodine Petrov!
drago mi je vidjeti da ste “ojačali” svoj portfelj. Komentirati na “suho” nije vjerodostojno u odnosu na situaciju kada ste u “poslu”. Ili Vas je promjena radnog okruženja motivirala?
Imam jedno pitanje na koje sigurno znate odgovor.
Da li se negdje objavljuju podaci o broju dionica na kupovnoj i prodajnoj strani, osim onih 10-ak koje se mogu vidjeti kroz programe koji se nude za trgovanje.
Hvala i pozdrav

New Report

Close