Burza prepuna nezaposlenih, a posao od 15 tisuća kuna nitko neće

Naslovnica Forum Komentari članaka Burza prepuna nezaposlenih, a posao od 15 tisuća kuna nitko neće

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mene majka za šofera daje

Poslodavci su navikli plaćati jad i bijedu,i živjeti na leđim svojih radnika kojima su davali crkavicu i to u svim segmentima gospodarstva.
Kad poslodavci ponude prihvatljive uvjete onda će biti i zainteresiranih.

Mi savršeno surađujemo s svojim HZZ-om…..što god trebamo , oni odrade
isti dan…i za par sati natječaji su na pravim mjestima, i već
kandidati ZOVU!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ima velik broj pozitivnih primjera među poslodavcima pa ipak o njima nitko ne piše. Svaki ozbiljan čovjek u poslu zna da je vrijednog djelatnika jako teško naći.
Bilo bi dobro da se ljudi zaposle pa pokažu što znaju i zavrijede napredak u poslu. Nažalost, češće im je lakše odbiti posao jer im je starna plaća preniska (uopće, koja bi im bila prihvatljiva?) i jer smatraju da smo svi jednako vrijedni i imamo pravo svi imati sve isto nego probati naći posao pa ga radom i sposobnostima zadržati. To inače i u stranim zemljama tako funkcionira. Tko ne vjeruje, neka putuje pa vidi. No, to je teško, svi rađe prepričavaju tuđa iskustva. Uglavnom, nismo svi isti… Kad to prihvatimo, lakše ćemo postati skromniji.

Evo neka mi se gosp. Radovan Ljubek javi ako je plaća stvarno 15 000. Ili bilo tko tko nudi tu plaću. 15 000 moj klinac. Za tu plaću vozim kud’ god treba. 22 god, fakultetski obrazovana (što je nebitno), ŽENA da naglasim, nemam položeno za kamion, ali VOLJNA, položeno za auto i što je najvažnije ćaća vozač, od malena po kamionu, obožavam kamione, traktore, kombije, aute, motore, šta god. Evo neka mi netko ponudi ovu plaću radim 0-24, ne pitam ni kud ni kako

iz osobnih iskustva ima mladih osoba koji imaju c1 i nemamo novca da polozimo kategorije nedate nam priliku da polozimo i radimo a svi traze iskustvo i kategorije osobno ja imam polozen c1 imam volju i zelju da radim ako ima jedan poslodavac da mi da priliku da radim ja sam spreman raditi i polagat kategorije.

daj mi mama milionče, pa da kupim kamionče…evo ja ću sa c kategorijom voziti. ionako sam htio voziti kamiončinu jednom u životu. javite se na 062 xxx xxx

...povijest se ponavlja...

Samo da svi poslodavci plačaju kako treba i da uplačuju cjele plače na žiro račun bilo bi bolje a ne što uplačuju minimalce a ostalo isplačuju kako im se da pa čak i po tri obroka mjesečno. Samo da mi je znati dali ova naša pravna država vidi ili ne da vozač koji vozi špediciju da ima plaču prikazanu 3200kn . Koji bi vozač za to radil pa zato masovno odlaze vozači radit izvan hrvatske di kolko tolko budu imali osiguranu penziju a i bolju plaču. I to ti je utaja poreza . Imao bi toga mnogo za reči al ” Uzalud”

U svakom žitu ima kukolja ,
ali problem je u prevelikim porezima kojima je ova Kukuriku vlada uništila Hrvatsko gospodarstvo a sada lažnim predizbornim smicalicama nastoji nas uvjeriti da u Hrvatskoj teće med i mlijeko.

Iako su nas zadužili za 100 miliardi iz Hrvatske je moralo otići 100.000 ljudi van (obitelji !)a broj blokiranih i iznosi rastu !

I sada par dana prije izbora nastoje naguziti buduću vladu donošajući neke šuplje Zakone u Saboru na brzaka većina kojih će pasti na Ustavnom Sudu.

.

Nema stvarno nezaposlenih!

Mnogi su prijavljeni na Zavodu, a rade na crno ili su u inozemstvu! Moje poslovno okruženje je u ludilu jer ne mogu naći niti jednog radnika za svoje potrebe, tu mislim na najrazličitije struke!

Kad čitam o Vašim problemima, me mogu vjerovati….
MI danas već zatvaramo natječaj , to tak nazovimo, od jučer ….
jer smo već riješili problem.

Vaši ZAVODI ZA ZAPOŠLJAVANJE NE RADE DOBRO, i trebalo bi naučiti
Vaše ljude na zavodima ,kako moraju raditi…..

Ovako mi radimo…

Na memorandumu napišemo par rečenica što nam treba, kad , koliko možemo plaiti, itd,itd, / to su sve minimalne plaće, da ne mislite drukčije/ Zavod nas telefonski zove , ako želimo besplatnu objavu
na njihovim stranicama …naravno…
ZATIM , svima koji upadaju u ta zanimanja -šalju SMS…poziv da se jave poslodavcu / to je obavezno!/

Ili samo oglase na njihovim stranicama koje imaju zakupljene:
– na njihovom portalu
– u dnevnim listovima
-drugim portalima …sve je besplatno!

Kad smo u Zagrebu trebali osobe, tam su filozofirali, mistificirali
problem / ili su tražili nešto ???/ nikad nisi znao šta izvode…..

Zdravo seljački pošaljite fax na HZZ-, i recite da Vam riješe problem
u roku 24 sata – i gotovo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

..naši su na HZZ pokušali složiti neke komplicirane obrasce, pa smo
im rekli / poslodavci/ da nam je to prekomplicirano / znate ono, što gdje , kako bi, s kim kuda..koji si , koji nisi…itd,itd, broj cipela, veličina torbe itd.itd,
.Odmah su to maknuli, i sad ide brzo….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close