Buking iz Njemačke 30 posto jači, traže se vile i velike sobe, a jako smo popularni u još dvije zemlje

Naslovnica Forum Komentari članaka Buking iz Njemačke 30 posto jači, traže se vile i velike sobe, a jako smo popularni u još dvije zemlje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

to što je interes 30% veći ne znači puno jer 7. i 8. mjesec su i tako odlično popunjeni, a ovo zapravo znači da će se brže popuniti ti udarni mjeseci…. manji dio gostiju koji ne nađu smještaj u 7. i 8. mjesecu će rezervirati termin u nekom drugom mjesecu (jer za veliki broj radnika su termini godišnjih odmora odavno određeni),tako da će velika većina gostiju koja ne nađe slobodan smještaj na kraju otići na odmor u neke druge destinacije

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Belupo u pravu si, bolje ti je kupovat u Pevecu nego dionice.
Želim ti da kupuješ u Pevecu S OSMIJEHOM.
Vjerujem da si primjetio kako su prodavači ljubazni i posvećeni klijentu.

Neki sindikati imaju popust na kupnju. Bijela, smeđa tehnika, mobač na 24 rate bez kamata.
O uređenju vrta, alatima, farbanju, novi LCD TV….o uradi sam programu da ne dan pričam.
Možda rasvjetno tijelo u bojama za 8. MART, za lijepe trenutke + posteljina.
Živio.


Belupo u pravu si, bolje ti je kupovat u Pevecu nego dionice.
Želim ti da kupuješ u Pevecu S OSMIJEHOM.
Vjerujem da si primjetio kako su prodavači ljubazni i posvećeni klijentu.

Neki sindikati imaju popust na kupnju. Bijela, smeđa tehnika, mobač na 24 rate bez kamata.
O uređenju vrta, alatima, farbanju, novi LCD TV….o uradi sam programu da ne dan pričam.
Možda rasvjetno tijelo u bojama za 8. MART, za lijepe trenutke + posteljina.
Živio.

moja iskustva su baš suprotna, personal je uglavnom polu-ljubazan (da ne kažem ružniju riječ), kad nešto trebaš nema ih nigdje ili te upute na nekog njihovog kolegu kojeg trebaš onda tražiti po trgovini, uređenje prostora im je u maniri socrealizma, a cijene visoke….u pevec zato više ne idem niti tamo kupujem.
živio i ti…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

onda uzmi koju dionicu, trebao bi nešto uzet u pevecu


onda uzmi koju dionicu, trebao bi nešto uzet u pevecu

sad vam plaća pevec da pišete hvalospjeve o toj firmi i dionici? smiješni ste. radite izravno u interesu prijašnjih vjerovnika peveca koji su dobili dionice, pomažete im da ih se riješe nauštrb malih i neiskusnih ulagača. sve je to u duhu vašeg odgoja kojim se dičite na drugim temama. lijepo. no, sve se vrati, ako ne vama, onda vašim potomcima. svaka zloćestoća dođe na naplatu.



onda uzmi koju dionicu, trebao bi nešto uzet u pevecu

sad vam plaća pevec da pišete hvalospjeve o toj firmi i dionici? smiješni ste. radite izravno u interesu prijašnjih vjerovnika peveca koji su dobili dionice, pomažete im da ih se riješe nauštrb malih i neiskusnih ulagača. sve je to u duhu vašeg odgoja kojim se dičite na drugim temama. lijepo. no, sve se vrati, ako ne vama, onda vašim potomcima. svaka zloćestoća dođe na naplatu.
[/quote]

znalcevsin = Belupo 2.0



onda uzmi koju dionicu, trebao bi nešto uzet u pevecu

sad vam plaća pevec da pišete hvalospjeve o toj firmi i dionici? smiješni ste. radite izravno u interesu prijašnjih vjerovnika peveca koji su dobili dionice, pomažete im da ih se riješe nauštrb malih i neiskusnih ulagača. sve je to u duhu vašeg odgoja kojim se dičite na drugim temama. lijepo. no, sve se vrati, ako ne vama, onda vašim potomcima. svaka zloćestoća dođe na naplatu.
[/quote]

bravo, svaka čast!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kako da dobro živim, a da malo kupujem objasni ti meni rođo.
Samo taki budi ko ja, pa ćeš znat da si živijo.

New Report

Close