Pretraživanje
Dionička društva
Skendzo 7.3.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

Zaba: 50 kn min do 10k ili 0.5% vise od 10k kn.
Plus 10 kn mjesecni fee za brokerski racun

Floki 24.6.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
33%

Zaba. Nemam prometne ispod 10.000 pa mi nije toliko bitna min naknada. A zgodno mi je jer imamo tamo i tekući račun i sučelje mi je ok i nisam imao problema do sada sa zadavanjem naloga.

narko 27.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
33%

Kod zabe nema mjesečni fee ako imate neki paket kod njih (dinamična lepeza u mom slučaju). Bez obzira na to, prešao sam kod Erste jer su jeftiniji, ali zabu nisam zatvorio jer me ne košta ništa. Sučelje kod zabe je bolje, ali unošenje broja tokena i otp-a kod prijave i zadavanje naloga me blago izluđivalo

narko 27.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

https://blog.revolut.com/trading-revolut/ [blog.revolut.com]

Kako će reagirati klasične brokerske kuće?

dionicar 3.5.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
-

bas sam danas proucavao to malo. ali za sada nema dionica sa ZSE. nego samo USA dionica. provizija za sad zanemariva, 1 GBP i 0.01% iznosa transakcije.

narko 27.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Zapravo, 1GBP po transakciji (nakon što potrošiš free transakcije), i 0,01% godišnje za skrbništvo

dionicar 3.5.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
-

aha. krivo sam skuzio.. a gdje je portfelj? vidi se u aplikaciji? nisam jos isprobao…

narko 27.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Nisam ni ja još ništa isprobao. Trenutno je samo za Metal kartice (koju nemam), kasnije će biti i za ostale. Sve bi trebalo ići kroz aplikaciju. i još - zasad samo market nalozi
Najavljuju i limit naloge kao i UK i EU burze

zbunjola 16.10.2008.
Dugotrajni korisnik
-

Pitanjce: želio bih uteći iz Hite, ali u njihovoj aplikaciji nema opcije za odregistraciju dionica.
Ima li itko ideju kako se mogu odregistrirati dionice sa Hite, a da se ne moram gombati s telefoniranjem?

verdi 20.3.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

a da probaš preko skdd. isto ti je telefon. stavljanje na slobodnu poziciju pa opet negdje registracija i prenos drugom brokeru. moraš znati i svoj pin u skdd.

who dares, wins

xdado 7.11.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

zbunjola

Pitanjce: želio bih uteći iz Hite, ali u njihovoj aplikaciji nema opcije za odregistraciju dionica.
Ima li itko ideju kako se mogu odregistrirati dionice sa Hite, a da se ne moram gombati s telefoniranjem?

Ja sam im poslao mail da bi sve odregistrirao pa su me nazvali da još jednom provjere i onda kada sam potvrdio su sve odregistrirali i isplatili novce na računu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak