Pretraživanje
Dionička društva
Tonebrod 29.11.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

ovu naknadu od 10kn mjesecno ima jos koja brokerska kuca ili je to samo kod fime ?

Axelrod 11.5.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

praviptf

ptf toplo preporuča pbz

PBZ je ok, profesionalni su, izračunaju automatski porez bez naplate.
Čak su stavili u gledalicu zamrznute naloge van radnog vremena zse,
što novi sustav ne omogućava automatski…
Poradile su ponovno i obavijesti sa zse nakon uvođenja xetra-e.
Ne sjećam se kada su zadnji put imali ispad itd. Min cijena naloga
40kn, ali može i niže obzirom na kvartalni promet. Novac na investicijski
račun sjedne gotovo trenutno ako imate račun u pbz-u, pa stignete brzo
reagirati po potrebi..u svakom slučaju ja sam zadovoljan
Ne radim u pbz-u ako tko misli… :-)

ante909 3.1.2013.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
83%

Hita sa novim cjenikom i kvartalnim uvjetima prometa može staviti ključ u bravu.
Lafferova će ih pomesti.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

milac 2.8.2016.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
66%

trenutno sam kod hite i u potrazi za novim brokerom sam dosao do zakljucka da je agram najpovoljniji (ne trgujem puno dionicama, mali mjesecni prometi - uglavnom kupnja)

pbz, intercapital i ostali su nepovoljni za malog dionicara koji ne trguje na dnevnoj bazi. ima li netko bolju preporuku od agrama?

Pongo 23.1.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

milac

trenutno sam kod hite i u potrazi za novim brokerom sam dosao do zakljucka da je agram najpovoljniji (ne trgujem puno dionicama, mali mjesecni prometi - uglavnom kupnja)

pbz, intercapital i ostali su nepovoljni za malog dionicara koji ne trguje na dnevnoj bazi. ima li netko bolju preporuku od agrama?

A da mozda pokusate kod Erse… jedino sto vam ne radi izmedu 12:30 i 13:30… ali kako velite ne trgujete puno pa vam nece smetati taj mali nedostatak erstebrokera.
Boris..... 16.8.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Osobno sam u PBZ i zadovoljan sam.
No, sada sam shavtio da Agram nema minimalne naknade pa me zanima da li se prilikom prodaje mora cekati namira ili mozes odmah sredstva investirati dalje, kao kod PBZ.

xdado 7.11.2013.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

@Pongo
Kako mislite Erste ne radi između 12:30 i 13:30, meni radi bez problema, dok mi je većinu dionica bilo na dražbi hrpu naloga sam zadavao petnaestak sekundi do 13.
Baš me zanima koliko je pao promet kod hite kada su digli minimalnu naknadu sa 10 na 50 kuna za manje klijente…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Pongo 23.1.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

@xdado
Meni se da konektirati, ali onda tako “smrznuta” stranica bez ikakvih podataka ostane!

-Jura- 20.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

xdado

Baš me zanima koliko je pao promet kod hite kada su digli minimalnu naknadu sa 10 na 50 kuna za manje klijente…

Misle da će povisivanjem naknada nadoknaditi svoj manjak. Mislim da baš suprotno.
Znaju da im je velika većina naloga ispod 10.000kn pa misle na taj način oderati male ulagače.
tizian 26.3.2017.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
50%

Boris.....

Osobno sam u PBZ i zadovoljan sam.
No, sada sam shavtio da Agram nema minimalne naknade pa me zanima da li se prilikom prodaje mora cekati namira ili mozes odmah sredstva investirati dalje, kao kod PBZ.

Možeš odmah trgovati dalje…