Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimaju me vaša iskustva, najbolja, najgora.

Ja sam u Abacusu i zadovoljan.
Jedino možda da nabave dodatni link koji ne ovisi o HT-u. Znaju malo biti offline.

Po meni je Credos dobar. Brižni ljudi, brzo izvršavanje naloga, online prikaz transakcija i stanja.
Imaju ovu web stranicu, uskoro stiže i TA. [smiley2]

O najgorim kućama neću jer bi bilo papreno.

ja sam kod comlinebrokers zato šta imaju najmanju proviziju al sve više se mislim prebacit u credos. cujem da su stvarno dobri

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

koje je vase misljenje o prvoj generaciji? mauricije, koji su najgori, bar ime ili dva..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja trgujem putem Prve Generacije i za sada sam zadovoljan. Jedini minus bi im po meni bio nedavna promjena a to je da se nalozi ne mogu zadavati u vrijeme kada burza nije otvorena…
Inaće imaju besplatnu uslugu web_mostich i ATM putem kojih gledaš prvih 5 k/p na burzi…

Meni je Prva Generacija najgora. Najbolju još tražim![smiley10]

koristim usluge prve generacije. Ispocetka je bilo sve ok. Veliki minus za vrijeme izdavanja naloga i u zadnje vrijeme steka i atm i mostich. Trenutno steka atm. Razmisljam o prelasku u drugu kuću. Molim za preporuku, ili eventualno ako netko ima iskustva sa abacus brokerima. Hvala


koristim usluge prve generacije. Ispocetka je bilo sve ok. Veliki minus za vrijeme izdavanja naloga i u zadnje vrijeme steka i atm i mostich. Trenutno steka atm. Razmisljam o prelasku u drugu kuću. Molim za preporuku, ili eventualno ako netko ima iskustva sa abacus brokerima. Hvala

Kod mene isto iskustvo kao i kod kolege. Ispocetka sve u redu, ali onda ova promjena u vezi izdavanja naloga. Za mene dovoljan razlog za prelazak u drugu brokersku kuću.

nemojte u abacus. sve je lošiji i lošiji. (pustite nas koji tu jesmo da uživamo)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Postoje ljudi iz nekih brokerskih kuća koji preko svojih istomišljenika putem foruma iznose laži što pozitivne što negativne. Onako otprilike, sve bi napravili da svoje ciljeve ostvare pa ako treba i preko leševa, laganjem, kopiranjem drugih. Nevjerojatan je taj svijet koji tamo radi, a još je bolje što danas postoji Internet forumi gdje je komunikacija moguća kako bi se takve stvari javno prikazale. Zato, samo naprijed!

S gadovima se ne možeš bosti, ali hvala bogu postoji forum, pa možemo malo i imena spominjati, što mislite?


S gadovima se ne možeš bosti, ali hvala bogu postoji forum, pa možemo malo i imena spominjati, što mislite?

Slobodno reci sve što te muči

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Koja brokeraža iz iskustva ima najbolje realno praćenje trgovanja na burzi?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close