Britanija napušta EU, njihov primjer slijede Nizozemska i Francuska

Naslovnica Forum Komentari članaka Britanija napušta EU, njihov primjer slijede Nizozemska i Francuska

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pljusk monarsima u briselu koji su se ponasali kao da su oni jedino vazni. svaka cast britanci-ovo mozda i pomogne da se i EU promijeni na bolje (u sto sumnjam!)…ali da ce promjena biti to je neminovno…prvo cekamo tko ce podnijeti odgovornost za ovaj debakl…

bilo je i za očekivati, brexit tek prva konkretna reakcija na akciju EK i 10k briselskih birokrata, koji su pod njemačkom dominacijom od europe stvorili tamnicu naroda…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

HOW AGES VOTED (YouGov poll)

18-24: 75% Remain

25-49: 56% Remain

50-64: 44% Remain

65+: 39% Remain


HOW AGES VOTED (YouGov poll)

18-24: 75% Remain

25-49: 56% Remain

50-64: 44% Remain

65+: 39% Remain

naravno, stariji od 50g.
nit’ kud putuju, nit’ bi radili igdje u EU, samo kod kuće
drugo nije bilo niti za očekivati
a izlaznost seniora je sigurno bila puno veća tako da su prevagnuli

Ajme meni ovo je kraj. Sad je sve gotovo. Idem kupit 2 metra konopa za obisit se.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ajme meni ovo je kraj. Sad je sve gotovo. Idem kupit 2 metra konopa za obisit se.

Da je meni još keša umjesto konopa pokupovao bi sve od ovih naših “znalaca”

***Izbori i referendumi takve težine su samo privid… to možda u Švicarskoj narod odlučuje, ovdje sve to kontrolira ekipa iz sjene… sjetimo se izbora nedavno u Austriji, pa čak i kod nas, pa u USA svugdje je nekakvi Apis… Britanci su se nekad kod ulaska u EU odrekli sve svoje industrije samo da bude London financijsko središte EU… uništili su sve čeličane, rudnike i tvornice od Nottinghama i Yorka, a sad kao izlaze iz EU i svjesno uništavaju London…da, baš… pitanje je samo u vremenu koji slijedi dal će ova ekipa iz sjene napraviti rat na kontinentu ili na otoku, jer jedino za to im je brexit trebao

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Kao rješenje se nameće prolupalim starcima ukinuti pravo glasa? Ili barem neko ponderiranje pa da njihov vrijedi malo manje. 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ovo je ka u nas.Steta samo sta ovo Index, konobar Bago i Zoran Jovanovic pardon Spric nisu prenosili.
U nas za SDP glasaju urbani skolovani tolerantni intelektualci,a za ADZ krezubi kockoglavi katolikobani. Ovdje isti slucaj za izlaz su glasali starci,seljaci i socijalni slucajevi,a za ostanak ekipa sa Cambridgea i dobitnici Nobelove nagrade.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Katastrofa.Svi se spremaju otići. A naši su se političari kleli u EUniju ko nekad u SSSR . A narod na referendumu masovno glasovao za ulazak.
A ko će sad puniti milijardama te fondove koje mi trebamo trošiti?



HOW AGES VOTED (YouGov poll)

18-24: 75% Remain

25-49: 56% Remain

50-64: 44% Remain

65+: 39% Remain

naravno, stariji od 50g.
nit' kud putuju, nit' bi radili igdje u EU, samo kod kuće
drugo nije bilo niti za očekivati
a izlaznost seniora je sigurno bila puno veća tako da su prevagnuli
[/quote]

Ne, samo su pametniji, mudriji i iskusniji od mlađih generacija koje uglavnom ne vide dalje od svog palca s kojim šaraju po ekranu iPhonea dok igraju igrice.


Katastrofa.Svi se spremaju otići. A naši su se političari kleli u EUniju ko nekad u SSSR . A narod na referendumu masovno glasovao za ulazak.
A ko će sad puniti milijardama te fondove koje mi trebamo trošiti?

🙂 Pa zato su i izašli, kao i mi nekada iz Jugoslavije iako je i tada velika većina Yu akademika tumačila da je bolje da Jugoslavija ostane cjelovita. Ljudi imaju kratko i selektivno pamćenje ili ga uopće nemaju kao mlađe generacije odrasle na tabletu i WiFi-ju. Međutim, poznato je odavno da te ekspertiza iz matematike ili fizike ili to što si završio Cambridge iz prirodnih znanosti ne čini pametnijim u društveno-političkim pitanjima ali niti malo. Tako da, bravo Nigel, bravo Boris, bravo Britanci! Centrale banke širom svijeta vode valutne ratove tko će brže i više obezvrijediti svoju valutu jer je to dobro za izvoz (tako bar rezoniraju kada im odgovara) pa eto Britanci su jučer bez štamparije oslabili trenutno svoju valutu za 5-6% tako da će im izvoz doživjeti novu renesansu, a ekonomija zvjezdani uzlet 🙂

Glupe naslove pisete

btw. koliko je % izašlo na izbore? koliko je tih 51% u ukupnom broju birača?

New Report

Close