Branko Grčić: “Agrokor mora opstati pod svaku cijenu”

Naslovnica Forum Komentari članaka Branko Grčić: “Agrokor mora opstati pod svaku cijenu”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

gledao ih uživo, Brana balvan ko balvan, Novotny uobičajeno, Marić samozatajno, Šajatović otvorio istinu, sve u svemu ludi kao noć, naravno da Agrokor treba ostati i sačuvati radna mjesta, ali nitko da spomene da više ne može biti isti Gazda ili bi oni da ih Guzda još 20 godina…………..

ako agrokor mora opstati, neka ga spasi netko s lovom. tj., neka ga otkupi i restrukturira. to ne mora raditi država. bit tržišne ekonomije jest da veliki mogu pasti.

nek se izlista na burzu i proda pola. i naravno uredno servisira dugove te da ima normalno knjigovodstvo. to se valjda podrazumjeva ako će biti izlistan u londonu.

who dares, wins

ni novac EFST nije smio propasti u Credo banci, ne”š ti stratega, ne bi on meni ni na pilani radio na važnijem mjestu, možda da naguriva balvane na pilu, ne znam od kuda ovim voditeljima hrabrosti da ga uopće zovu na Hrvatsku RT, valjda da se imaju s kim sprdati u emisiji, pa taj nije znao izračunati koliko bi država naplatila manje PDV-a s nižom stopom od 23% , dajte mu omogućite neku večernju kod Ćorića na EFZG

Ovaj Grčić je toliko neuk da ne razumije da upravo on širi paniku kad riječi Agrokor i propast stavlja u istu rečenicu. Pošto je izazito iritantna štetočina volio bi da je voditelj priupitao zašto je za Hrvatsku važno da je Ivica 100% vlasnik Agrokora , a ne samo 51% ko npr. Tedeschi Atlantica pa da čujemo dodatnih bisera

Šta bi se dogodilo? Ledo ce idalje raditi, Jamnica takodjer, Zvijezda takodjer samo ce dobiti novog vlasnika koji mozda sve to i unaprijedi.
U početku bi bilo malo panike a poslije samo pozitivni efekti na hr ekonomiju, nestao bi najveći generator nelikvidnosti na tržištu i ako bi BDP u startu pao 2-3 % poslije bi dvostruko porastao.

Ooo nedo bog da Agrokor propadne pa konkurencija kupi i trgovine i radnike i preuzme dobavljace. Ovaj Grcic je takav tukac, to je za ne vjerovati


Šta bi se dogodilo? Ledo ce idalje raditi, Jamnica takodjer, Zvijezda takodjer samo ce dobiti novog vlasnika koji mozda sve to i unaprijedi.
U početku bi bilo malo panike a poslije samo pozitivni efekti na hr ekonomiju, nestao bi najveći generator nelikvidnosti na tržištu i ako bi BDP u startu pao 2-3 % poslije bi dvostruko porastao.

upravo to, u početku bi se izgubilo nešto radnih mjesta ali hrvatska bi procvijetala kada bi se otklonio najveći unutarnji generator nelikvidnosti i nesolventnosti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


jedino ako grcic ima dionice u nekim od perjanica onda mozda strahuje za udjele ,pa tod nije vlasnik nicega agrokor je 7 puta vise duzan nego vrijedi, pa toga nema nigdje na svijetu sta se tom covjeku dopusta,,

***neznam dal ima dionice, ali znam da mu je žena zaspolena u Tisku… uostalom barem od pola političara, žene rade negdje u Agrokoru

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



jedino ako grcic ima dionice u nekim od perjanica onda mozda strahuje za udjele ,pa tod nije vlasnik nicega agrokor je 7 puta vise duzan nego vrijedi, pa toga nema nigdje na svijetu sta se tom covjeku dopusta,,

***neznam dal ima dionice, ali znam da mu je žena zaspolena u Tisku… uostalom barem od pola političara, žene rade negdje u Agrokoru
[/quote]

drugim rječima ne laje pas radi sela, nego radi sebe

http://www.vecernji.hr/biografije/branko-grcic-150

Oženjen je, ima dvoje djece. Supruga mu radi u poduzeću Tisak. S njom u suvlasništvu posjeduje tri stana u Splitu od 60, 61 i 70 četvornih metara. Vozi BMW 320I C, supruga vozi Aveo.

“Naš” dobrovoljac Domovinskog rata,propinje se na zadnje noge da sačuva još ono malo što je marnuo,”Ne laje pas zbog sela,nego zbog sebe”!Tako si Brna jadan,jedino mi je žao radnika koji će potonuti skupa sa Tozom.

Srećom Branko Prčić ne odlučuje ni o čemu.
Prvo, veliki mu upravo zavrću ruku i tu pomoći nema. Može zaboraviti da će metodom druga Tita odigrati jedne protiv drugih pa na kraju isplivati. Nije takav kalibar, a nisu ni takve okolnosti.
Drugo, država mu ne može pomoći, jer pare koje njemu trebaju nema nitko, ni ovdje ni u regiji.
Tako da je prepušten sam sebi, prodaja ili propast. A i onda je propast, odnosno definitivni prelazak svega u ruke stranaca samo odgođena za neko vrijeme. Naime, Agrokoru tržišni udio neumitno opada, a i samo tržište se smanjuje zbog pada broja stanovnika, u svim zemljama regije. S druge strane, dugovi se ne smanjuju, baš zbog njihovog ubrzanog povećanja je i zapao u probleme.
Jedino se molim za dobavljače da ne ostanu bez ičega.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



jedino ako grcic ima dionice u nekim od perjanica onda mozda strahuje za udjele ,pa tod nije vlasnik nicega agrokor je 7 puta vise duzan nego vrijedi, pa toga nema nigdje na svijetu sta se tom covjeku dopusta,,

***neznam dal ima dionice, ali znam da mu je žena zaspolena u Tisku… uostalom barem od pola političara, žene rade negdje u Agrokoru
[/quote]
nema dionice. bar je tako pisalo u njegovoj imovinskoj kartici. dok je on išao u školu još se nije učilo o dionicama već samo o nekretninama i uhljebljivanju.

who dares, wins

New Report

Close