Božo Petrov: Milanovićeva ponuda je promašena, ne zanima me fotelja

Naslovnica Forum Komentari članaka Božo Petrov: Milanovićeva ponuda je promašena, ne zanima me fotelja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

one ne razumiju da ti misliš ozbiljno raditi a ne se folirati.

Koje reforme će Petrov provesti kad je odustao od svih reformi koje je obećavao prije izbora?????

Ovaj MOST i Božo Petrov mi je najveće razočarenje zadnjih deset godina.

Gospodine Bože na samo da nemate i ne znate koje reforme treba ODMAH provesti, već pojma nemate kako.

Jedini je način da uđete u te fotelje (one tome služe), jer Vam je to jedino jamstvo da će se nešto provesti.

Tako bar jedno obećanje održite.

Ono da nećete s nikim koalirati.

Ako držite do svoje riječi lijepo će te prekinuti ovaj cirkus, i da idemo na nove izbore.

I da, moj glas više nećete dobiti.

Ne volim one ljude koji lažu i nisu dosljedni.

***hasenfefer, ti za njih nisi ni glasal, ali slobodno se ljuti i pjeni i dalje… ja sam glasao za Živi zid, ali zadovoljan sam što su ovi iz Mosta odustali od nekih reformi jer su fakat bile koma, a uveli nove koje su super… meni je neprocjenjivo kako ih jedan jedini psihijatar dribla, ovakve dvije masovne zločinačke organizacije polomile se na jednom inteligentnom i osvetoljubivom psihijatru… evo čitam 24 sata i vidim da već 3 dana riješavaju pismeni test hahaha uzmeš kokice, pivu, uživaš i moliš se da traje što dulje

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Boži, treba psihijatar…….nevjerojatno, da tako obrazovan čovjek, ne razumije ekonomiju ……!
Da je razumije – ZNAO BI KOME SE MORA PRIKLONITI OD PRVOG TRENUTKA ……!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Boži, treba psihijatar…….nevjerojatno, da tako obrazovan čovjek, ne razumije ekonomiju ……!
Da je razumije – ZNAO BI KOME SE MORA PRIKLONITI OD PRVOG TRENUTKA ……!

nazovite ga , možda možete dobiti popust na zajedničke terapije, nije čudno da ne razumije Marasovu, Grčićevu , Vrdoljakovu i Milanovićevu ekonomiju, to ne razumije nitko

Ja mislim da bi MOST na ponovljenim izborima osvojio znatno više mandata na što ukazuje i zadnja postizborna anketa!
Barem bi se konsolidirali i rješili nekih bolesno ambicioznih i nekorektnih članova!

Ovaj Božo Petrov je teško razočaranje, žali Bože glasova koji su mu dani…
Čovjek se totalno pogubio, non stop priča o velikoj koaliciji koju su obje strane u startu apriori odbacile, “reforme” koje je zadnjih dana nabrojao, pa to je nemoguće provesti niti za tri mandata (a ni sam ne zna niti kako ih provesti, niti s kojim ljudima (koji su to njegovi “stručnjaci”?)…), da ne pričam o tome da bi za pola toga trebalo odmah izaći iz EU…
Čovjek previše vremena provodi s luđacima, pa više ni sam nije čist. On bi s HDZ-om, većina u Mostu ne bi, pa sad ne zna kako bi se izvukao. Milanović mu je dao poštenu ponudu, da mu je stvarno stalo do boljitka zemlje, prihvatio bi tu ponudu, uzeo ministarstva koja su mu bitna za “reforme” i krenuo raditi.
Ovako odaje dojam provincijskog činovničića kojem je krajnji domet biti načelnik općine u nekoj zabiti.

shvaća li ovaj gospodin, a i njegova ekipa, da fotelja znači odgovornost za obećano? očito da ne. pa kako misli ostvariti reforme (koje su btw. nevjerojatno amaterski napisane, posebno one koje se tiču poduzetništva i pravosuđa – kao da ih je pisala osoba koja ne poznaje naše zakonske propise). ova zemlja je umorna od reformi, a još ih nije započela. to govori samo jedno: sve mora ići svojim tijekom, bez ikakvih reformi jer mi smo u reformama od 1945. godine, a i dalje smo na razini neke afričke države. očito mi nismo za reforme pa onda – snađimo se ovako kako je. tako će biti i najbolje. sve drugo su bajke. ne možeš od hrvata napraviti švabu ma koliko pokušavao.

...povijest se ponavlja...

kaufman@
Po Vašem komentaru je više nego očito da da ste zaposleni negdje na državnoj sisi kao uhljeb i da Vam bilo kakve promjene u “sisanju” nikako ne odgovaraju. I ovako i onako ta “sisa” će Vam uskoro presušiti, bilo to zaslugom Mosta ili intervencijom kreditora kod kojih se država više neće moći zaduživati da bi Vi mogli i dalje “sisati” nezarađeno mlijeko.


kaufman@
Po Vašem komentaru je više nego očito da da ste zaposleni negdje na državnoj sisi kao uhljeb i da Vam bilo kakve promjene u "sisanju" nikako ne odgovaraju. I ovako i onako ta "sisa" će Vam uskoro presušiti, bilo to zaslugom Mosta ili intervencijom kreditora kod kojih se država više neće moći zaduživati da bi Vi mogli i dalje "sisati" nezarađeno mlijeko.

ne nasjedajte na neoliberalne medijske hajke na ljude koji primaju plaću iz državnog proračuna. oni vam nisu ništa krivi, ali vaši gazde, kojima ližete noge jer morate, žele da mrzite te ljude kako bi oni nesmetano krali. taj se sukob potencira konstantno i to je jako ružno jer što bi vi htjeli da se zdravstvo i školstvo privatiziraju? onda ćete sve to lijepo plaćati. imajte malo pameti prije nego pišete ovakve gluposti. ili ajmo sve privatizirati, ali baš sve, i vlakove i škole i bolnice ali sumnjam da vi to podržavate kad se bude radilo o vašem džepu.

...povijest se ponavlja...



kaufman@
Po Vašem komentaru je više nego očito da da ste zaposleni negdje na državnoj sisi kao uhljeb i da Vam bilo kakve promjene u "sisanju" nikako ne odgovaraju. I ovako i onako ta "sisa" će Vam uskoro presušiti, bilo to zaslugom Mosta ili intervencijom kreditora kod kojih se država više neće moći zaduživati da bi Vi mogli i dalje "sisati" nezarađeno mlijeko.

ne nasjedajte na neoliberalne medijske hajke na ljude koji primaju plaću iz državnog proračuna. oni vam nisu ništa krivi, ali vaši gazde, kojima ližete noge jer morate, žele da mrzite te ljude kako bi oni nesmetano krali. taj se sukob potencira konstantno i to je jako ružno jer što bi vi htjeli da se zdravstvo i školstvo privatiziraju? onda ćete sve to lijepo plaćati. imajte malo pameti prije nego pišete ovakve gluposti. ili ajmo sve privatizirati, ali baš sve, i vlakove i škole i bolnice ali sumnjam da vi to podržavate kad se bude radilo o vašem džepu.
[/quote]

delboy , pa i sada plaćamo i školstvo i zdravstvo samo na drugi način . Govorite o neoliberalnoj hajci medija ,. Kojih medija ? Pa većina je komunističko-marksističke orjentacije sa HTV-om na čelu !




kaufman@
Po Vašem komentaru je više nego očito da da ste zaposleni negdje na državnoj sisi kao uhljeb i da Vam bilo kakve promjene u "sisanju" nikako ne odgovaraju. I ovako i onako ta "sisa" će Vam uskoro presušiti, bilo to zaslugom Mosta ili intervencijom kreditora kod kojih se država više neće moći zaduživati da bi Vi mogli i dalje "sisati" nezarađeno mlijeko.

ne nasjedajte na neoliberalne medijske hajke na ljude koji primaju plaću iz državnog proračuna. oni vam nisu ništa krivi, ali vaši gazde, kojima ližete noge jer morate, žele da mrzite te ljude kako bi oni nesmetano krali. taj se sukob potencira konstantno i to je jako ružno jer što bi vi htjeli da se zdravstvo i školstvo privatiziraju? onda ćete sve to lijepo plaćati. imajte malo pameti prije nego pišete ovakve gluposti. ili ajmo sve privatizirati, ali baš sve, i vlakove i škole i bolnice ali sumnjam da vi to podržavate kad se bude radilo o vašem džepu.
[/quote]

delboy , pa i sada plaćamo i školstvo i zdravstvo samo na drugi način . Govorite o neoliberalnoj hajci medija ,. Kojih medija ? Pa većina je komunističko-marksističke orjentacije sa HTV-om na čelu !
[/quote]

kad pročitaš marxove knjige javi se. ne slažem se s tobom. pročitaj index. njemu su svi na proračunu uhljebi. a index ne plaća porez, blati ljude i slično. to je samo jedan primjer. dalje ne moram.

...povijest se ponavlja...

Mi smo TAOCI Božinih ambicija…….bude li on KRIV za rasformiranje SABORA i isplatu
plaća bez prisustva sabornika…..već je naštetio Hrvatskoj.

Jesam za promjene, ali ne na ovaj način.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close