Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Božo Petrov: Milanovićeva ponuda je promašena, ne zanima me fotelja
Pretraživanje
Dionička društva
Odluku o bilo kakvim potezima Mosta u sljedećim danima donijet će zajedničko tijelo saborskih zastupnika i Nacionalnog vijeća Mosta, a ne jedan čovjek, rekao je Petrov
Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

miami

Boži, treba psihijatar…….nevjerojatno, da tako obrazovan čovjek, ne razumije ekonomiju ……!
Da je razumije - ZNAO BI KOME SE MORA PRIKLONITI OD PRVOG TRENUTKA ……!

Njemu ce trebat odvjetnik ako on kao psihijatar dozvoli da psihicki bolesnik nastavi biti na celu Vlade jer cu ja osobno dignit kaznenu prijavu da se utvrdi gdje je i kada kupio diplomu medicinskog vakulteta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
28%

Natjerati nekoga? POTPISATI OBVEZUJUĆI UGOVOR U SABORU? Ima to zakonsko uporište ili
nema?

HDZ im sve potpiše….nema frke…a poslije………?

Mene više brine, sam LIK Bože / lidera/ koji je odjedanput postao VAŽAN ….
Mali samozatjni dječarac, koji se molio Bogu i ufao u vjeru, sada je glavni .LIK. Psihijatar.
Šta želi, diktirati masi, pokazati snagu volje , uma i vjere…
Zar nije dovoljno poslati pismeni UGOVOR STRANCI s kojom želiš surađivati, i dogovoriti
što treba napraviti. i koje su posljedice ako se dogovoreno ne napravi?

Mi trebamo uređenu državu. Zar DILETANTI iz redova HDZ , mogu prije 2 godine uopće skužiti
šta moraju raditi…? Pa , to im je minimalan rok za uhodavanje………?!

Božo, požuri……..izaberi promjene koje su REALNE u 4 godine…kasnije ćeš raditi ono što se ne može
tako brzo rušiti , i što je trajalo 25 godina !

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
28%

Zamislite ovog jadnog čovjeka koji je primao prijetnje - SAKRIO SE I SVOJU FAMILIJU na sigurno,
a onda se išao požaliti …………KOME ???? Predsjednici , jao..!
Kao kad , daš jedinicu zločestom djetetu , koje te poslije toga pljune- a ti se potužiš
ocu djeteta- RAVNATELJU…….

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

Upravljanje državom neupitno podrazumijeva i poslovno upravljanje iz niza razloga. Zatvarati oči pred nužnim mjerama čini štetno upravljanje državom, a državnu upravu nakupinom interesnih grupacija sa kazališnim ulogama. Problem nastaje kod izbora menadžera. U kriznom menadžmentu mjere se provode brzo i učinkovito, a RH nema vremena! Vjerovati da će dokazano loš menadžment, istim mjerama, polučiti drugačiji rezultat je iluzorno i neozbiljno!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

RMG 6.9.2014.
Korisnik s iskustvom
50%

25 izgubljenih godina i 25 godina kojima bi se pravosuđe trebalo baviti danonoćno. Dok jedni nakon četvrtstoljeća (!) traže reforme, neki na odlasku i bez saborske većine “dijele” pozicije i fotelje. Milanović je imao 4 godine za reforme. SDP je ukupno imao 8 godina za reforme - velika nula. HDZ je imao dvostruko više vremena za reforme - isto tako velika nula i štošta lošeg više. Dok i jedni i drugi misle da će moći i dalje kao dosad, treći se (barem) zalažu za reforme i promjene, jer je krajnje vrijeme za to. Jedni se uzdaju u manjinsku vladu preko pozicije predsjednice, drugi si umišljaju da drže većinu i da mogu mlatiti onima i gledati s visine na one od kojih ovise. S druge strane Most se je od jedne cjeline pretvorio u kokošinjac, koji umjesto da se drži čvrstih sadržaja i provedbe toga, sada pokušava glumiti nekog mediatora tj. neku moralnu vertikalu. Treba zasukati rukave i raditi za dobrobiti narod i države a daleko manje laprdati i lamentirati. RH je društveno i financijski pred ponorom. Krajnje je vrijeme da netko pametan preusmjeri ovaj brod koji plovi u nepovrat.