Boris Vujčić o gorućem problemu koji mora postati politički prioritet

Naslovnica Forum Komentari članaka Boris Vujčić o gorućem problemu koji mora postati politički prioritet

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo je.potpuna glupost, britanski turizam je baš ovisio o jakoj funti, to zna svatko tko ima veze sa stvarnim životom, ta njihova niža srednja klasa putuje gdje poželi jer im je sve jeftino, gdje god odu

s agrokorom ste ubili male ulagace (a i inozemno poprilicno) a sa hr pravosudjem i korupcijom sve sto je ostalo.
g. vujcic, vjerujem da ne mozete nista, jer ste cvrso kontrolirani od centara moci. kamate banke samo su jedan primejr necu dalje.
Ali neki hrabriji iskorak sam ipak ocekivao od vas.
Ocito prevario sam se i vi kao i svi drugi gledate prvo sebe da ne “talasate” i tako pridonosite mocvari koju imamo.

Doci ce dan kad ce g Vujcic zajedna sa ekipom odgovarati za sav kaos koji su napravili … Pitam se kada ce vec jednom Hrvati poceti voditi brigu o tome tko im drzi uzde ???


s agrokorom ste ubili male ulagace (a i inozemno poprilicno) a sa hr pravosudjem i korupcijom sve sto je ostalo.
g. vujcic, vjerujem da ne mozete nista, jer ste cvrso kontrolirani od centara moci. kamate banke samo su jedan primejr necu dalje.
Ali neki hrabriji iskorak sam ipak ocekivao od vas.
Ocito prevario sam se i vi kao i svi drugi gledate prvo sebe da ne "talasate" i tako pridonosite mocvari koju imamo.

Nije on nikakav gospodin, njegovi prsti su rasplepeteni po aferi Agrokor.

New Report

Close