Boris Lalovac ipak uvodi porez na kapitalnu dobit

Naslovnica Forum Komentari članaka Boris Lalovac ipak uvodi porez na kapitalnu dobit

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je opet taj Linićevski mentalitet na djelu. Zatvorit ću slastičarnicu zbog dvije kune viška u blagajni. Uvest ću nove poreze i proširiti stare da bi utjerao smiješnih desetak milijuna kuna. Da parafraziram staru Descartesovu izreku: uništavam, dakle postojim.

dragi ministre, molimo te da nekako smisliš da 80% naših prihoda odlazi na porez, ovih 72% ne zadovoljava naše domoljubne aspekte, Vi se toliko mučite za nas i mi smo doporezno zahvalni

Znači li to da bi ja trebao na godišnjoj razini imati rast od nekih cca 16-17% kad uzmemo u obzir taj porez i inflaciju samo da bi bio na nuli?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jedino rješenje je zatvoriti sve tvrtke i obrte i prestati raditi kako bi Paraziti shvatili da će krepati od gladi i da moraju poćeti stvarati nove vrijednosti.

.


Znači li to da bi ja trebao na godišnjoj razini imati rast od nekih cca 16-17% kad uzmemo u obzir taj porez i inflaciju samo da bi bio na nuli?

Ne.

previse je citao Piketija

kad ce se pokrenuti prikupljanje potpisa za referendum za prijevremene izbore.Prikupili bi preko 2 milijuna potpisa u kratkom vremenu

Zna li netko za koga bi mogli glasati na izborima??
Crveni kmeri će uvesti ( još ) i porez na kapitalnu dobit, Kradeze nije opcija, tko je?????

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zna li netko za koga bi mogli glasati na izborima??
Crveni kmeri će uvesti ( još ) i porez na kapitalnu dobit, Kradeze nije opcija, tko je?????

lp


Pa iskreno mislim da nemaš za koga,ja sam donedavno razmišljao o HSLS-u,ali više ne naravno. Glasao bih za Daličku da osnuje svoju stranku jer nemam što izgubiti.


Zna li netko za koga bi mogli glasati na izborima??
Crveni kmeri će uvesti ( još ) i porez na kapitalnu dobit, Kradeze nije opcija, tko je?????

lp


mi jednostavno nemamo izbora, “nezavisni kolekcionari”(NV i MB) su po sudovima i zatvorima, ostaje nam Braco Cigan ili Pupovac uz dodatak pravednog Ive

Kakav HSLS nemojte me nasmijavati, pa taj Kosor bi koalirao sa Miloševićem da nešto dobije za uzvrat, a i kakva je to liberalna a istovremeno socijalna stranka?? A imaju ukupno 69 člana otprilike.Za njih neka glasa LGTB zajednica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Stvarno ne znam dokle će “Crveni Kmeri” grabiti iz tuđih džepova. Kad će početi sebi smanjivati plaće i privilegije, dijeliti otkaze u glomaznoj, primitivnoj i neučinkovitoj javnoj upravi ?!
Stvarno mi se gadi “njihov način upravljanja državom”, ako uopće s nečim još upravljaju…

Koje su ovo panjine srce ti Isusovo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sukus svega je da je to sve ološ najgore vrste, bez obzira na stranku, treba samo izabrati najmanje zlo i one koji će raditi nešto o općem i parcijalnom interesu. I da što manje kradu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close