Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Boris Lalovac ipak uvodi porez na kapitalnu dobit
Pretraživanje
Dionička društva
Povećanje neto plaća za većinu zaposlenih, ali i mirovina, trebalo bi se dogoditi već u prosincu.
Vortac 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
100%

To je opet taj Linićevski mentalitet na djelu. Zatvorit ću slastičarnicu zbog dvije kune viška u blagajni. Uvest ću nove poreze i proširiti stare da bi utjerao smiješnih desetak milijuna kuna. Da parafraziram staru Descartesovu izreku: uništavam, dakle postojim.

Moller 20.8.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

dragi ministre, molimo te da nekako smisliš da 80% naših prihoda odlazi na porez, ovih 72% ne zadovoljava naše domoljubne aspekte, Vi se toliko mučite za nas i mi smo doporezno zahvalni

Ivan1902 5.2.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
88%

Znači li to da bi ja trebao na godišnjoj razini imati rast od nekih cca 16-17% kad uzmemo u obzir taj porez i inflaciju samo da bi bio na nuli?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investic...

Pero7 4.2.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
92%

Jedino rješenje je zatvoriti sve tvrtke i obrte i prestati raditi kako bi Paraziti shvatili da će krepati od gladi i da moraju poćeti stvarati nove vrijednosti.

.

printer 7.9.2014.
Korisnik s iskustvom
-

Ivan1902

Znači li to da bi ja trebao na godišnjoj razini imati rast od nekih cca 16-17% kad uzmemo u obzir taj porez i inflaciju samo da bi bio na nuli?

Ne.

svejed123 25.1.2014.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

previse je citao Piketija

lapad 19.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
100%

kad ce se pokrenuti prikupljanje potpisa za referendum za prijevremene izbore.Prikupili bi preko 2 milijuna potpisa u kratkom vremenu

plavi 28.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

Zna li netko za koga bi mogli glasati na izborima??
Crveni kmeri će uvesti ( još ) i porez na kapitalnu dobit, Kradeze nije opcija, tko je?????

lp

POUČAK 26:Porastom cijene dionice,ako se popravlja poslovanje,ona postaje jeftinija a, skuplja ako je cijana pala a poslovanje se pogoršalo...

Fedor19 23.9.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

plavi

Crveni kmeri će uvesti ( još ) i porez na kapitalnu dobit, Kradeze nije opcija, tko je?????

lp

Pa iskreno mislim da nemaš za koga,ja sam donedavno razmišljao o HSLS-u,ali više ne naravno. Glasao bih za Daličku da osnuje svoju stranku jer nemam što izgubiti.
Moller 20.8.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
40%

plavi

lp

mi jednostavno nemamo izbora, “nezavisni kolekcionari”(NV i MB) su po sudovima i zatvorima, ostaje nam Braco Cigan ili Pupovac uz dodatak pravednog Ive
plavi 28.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
80%

Kakav HSLS nemojte me nasmijavati, pa taj Kosor bi koalirao sa Miloševićem da nešto dobije za uzvrat, a i kakva je to liberalna a istovremeno socijalna stranka?? A imaju ukupno 69 člana otprilike.Za njih neka glasa LGTB zajednica.

lp

POUČAK 26:Porastom cijene dionice,ako se popravlja poslovanje,ona postaje jeftinija a, skuplja ako je cijana pala a poslovanje se pogoršalo...

JooZoo 17.10.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Stvarno ne znam dokle će “Crveni Kmeri” grabiti iz tuđih džepova. Kad će početi sebi smanjivati plaće i privilegije, dijeliti otkaze u glomaznoj, primitivnoj i neučinkovitoj javnoj upravi ?!
Stvarno mi se gadi “njihov način upravljanja državom”, ako uopće s nečim još upravljaju…

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Koje su ovo panjine srce ti Isusovo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

plavi 28.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Sukus svega je da je to sve ološ najgore vrste, bez obzira na stranku, treba samo izabrati najmanje zlo i one koji će raditi nešto o općem i parcijalnom interesu. I da što manje kradu.

lp

StMandrilo 8.1.2014.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

bože me prosti ali ja i kad serem moram platiti pdv svaki jebeni četvrti listić od role ode državi, Moram priznati da u zadnje vrime i šparam na tariguzu uzmem samo tri papirića da obrišem ukrupno a zatim nad lavandinu operem guzu

PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla

JosefBeuys 11.10.2012.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
83%

Jedino je dobro u svemu tome kaj je oporezivanje kapitalne dobiti najavljeno za 2016., to je otprilike kao da Bandić priča o ljetovanju iduće godine…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

neo 25.2.2010.
Dugotrajni korisnik
50%

Fedor19

plavi

lp

Pa iskreno mislim da nemaš za koga,ja sam donedavno razmišljao o HSLS-u,ali više ne naravno. Glasao bih za Daličku da osnuje svoju stranku jer nemam što izgubiti.

Ako ovaj dečko izađe na nacionalne izbore ima moj glas…
http://www.index.hr/vijesti/clanak/veliki-intervju-boze-petrova-kako-bih-promijenio-hrvatsku-od-vrha-do-dna/779383.aspx [index.hr]
Moller 20.8.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
75%

JosefBeuys

Jedino je dobro u svemu tome kaj je oporezivanje kapitalne dobiti najavljeno za 2016., to je otprilike kao da Bandić priča o ljetovanju iduće godine…

bar će uštedjeti za suncobran
ValueWalk 21.8.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
75%

plavi

Kakav HSLS nemojte me nasmijavati, pa taj Kosor bi koalirao sa Miloševićem da nešto dobije za uzvrat, a i kakva je to liberalna a istovremeno socijalna stranka?? A imaju ukupno 69 člana otprilike.Za njih neka glasa LGTB zajednica.

lp

Slažem se sto posto,Taj Kosor i Hrg iz HSS-a su dno dna, čak dubok bezdan bez dna kako bi Balašević rekao. Koliko su njih dva koalicija i stavova promijenili to ne bi nisami znali pobrojati

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

Pero7 4.2.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
80%

plavi

Zna li netko za koga bi mogli glasati na izborima?? lp

Sve stranke će ponuditi program pa izaberi stranku sa najboljim realnim programom , ili najmanje lošu.
Recimo stranku koja će obečati da će Realnom sektoru smanjiti poreze i uopće da će buđet svake godine smanjivati i trošiti samo zarađeno.
Ili onu koja će obećati da će ukinuti nezarađene penzije.

Nadam se da nećeš glasati za stranku lubenicu , izvana zelenu , iznutra crvenu:

http://www.dnevno.hr/vjera/pro-life/135652-mirela-holy-predlaze-da-se-abortusi-stimuliraju-dodatcima-na-placu-ginekologa.html [dnevno.hr]

Nakon što je prošle godine Mirela Holy samouvjereno izjavila da su istospolni roditelji bolji roditelji od heteroseksualnih roditelja, njena stranka je nedavno predstavila novu zakonsku inicijativu:
od Ministarstva zdravlja traže da osnuje stručni tim za brzu promjenu spola u svim većim hrvatskim klinikama te da se osnuje
centar za LGBT osobe u KBC-u Rebro.

.