Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Bogataši šokirani napustili Hrvatsku: Htjeli su kupiti 15 luksuznih vila, ali nitko im nije htio prodati niti jednu za 2 milijuna eura
Pretraživanje
Dionička društva
Tržište, uglavnom, nije mrtvo.
zorzi 6.4.2013.
Dugotrajni korisnik
100%

Fake news! I to bez presedana

osi3 5.12.2005.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Ovaj pamfletić što se zove člankom dobro oslikava i razinu novina zvanih Slobodna Dalmacija, ali i najvećeg broja nekretninskih agencija. To o čemu pišu nema veze s realnim stanjem, koje neće provjeriti lijeni i neprofesionalni novinar, nego će začakulati s nekom lijenčinom u agenciji, i to onda nazvati člankom. Agencije bi da naplaćaju postotak od vrijednosti nekretnina, što zna biti ogromna svota, a rade malo ili ništa, mrsko im je istraživati teren i tržište, kontinuirano oglašavati, čak im je mrsko mrdnut stražnjicu i temeljito obići nekretnine koje nude, a uglavnom uz to još nemaju niti mininalnih znanja za mjerodavnu procjenu stanja nekretnine. Bi da leže i da novci sami dokapavaju, kao i svaki drugi hrvatski neradnički reketar/rentijer.

Sinkopa 9.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

2 miljona erla. Nasi ljudi se ne bi sagnili za manje od 5 tako da me ovo uopce ne cudi. Sta misli ta azijska posast da smo mi neki jad i bijeda, Bice jos donili pare u kineskim juanima. Neka budu sritni sta nisu dobili po kostima.Eto toliko od mene.

tip top 7.4.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

bajo za 2 miliona eura u londonu kupiš stan u centru i ne zajebavaš se s jugom i burom ( ne znaš što je gore ). a ovi iz agencije dalmatinci navikli da ne rade išta pa prodaju muda pod bubrege normalnim ljudima. u tom smjeru ide i komentar sinkope ( jedino ako nije ironija a to sumnjam jer je dalmoš )

Sinkopa 9.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

Koja ironija. Za 2 miljona erla mi se ne dizemo u 7 manje kvarat taman da znamo da cemo u 7 opet ic lec. Neka radi ko mora Dalmacija ce uzivat dokle god imamo Hajduka i Svetog Duju,a oni zive vjecno tako da nema straja.

All 23.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

:) :) :)

Barbosa 13.9.2007.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

ovaj naslov uopće nema smisla…jedino ako su oni to mislili kupiti 15 nekretnina za ukupno 2m eur a ne 2m po nekretnini…

inaće, makarska rivijera je fakat atraktivna ali stvarno su rijetke nekretnine koje vrijede 2 m eur, uglavnom se vrijednosti za prvi red do mora, npr u brelima, kreću od 500k do najviše milju eura tako da ne znam što autor namjerava postići sa ovim fake uratkom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sinkopa 9.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

Pogledaj malo cijene u Brelima Barbosa druze stari. Past ces na guzicu. Brela su nas Hong Kong.

hasenfefer 4.10.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Bogataši.

Ovi vijetnamski bogataši prema našim hrvatskim su ovcin dim.

Ispod 100 milja eura neka uopće ne dolaze u Dalmaciju.

Uostalom subotom i Ajduk igra.
Obično i gubi pa su nadrkani cijeli tjedan do nove utakmice.

Barbosa 13.9.2007.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

Sinkopa

Pogledaj malo cijene u Brelima Barbosa druze stari. Past ces na guzicu. Brela su nas Hong Kong.

upravo gledam, evo tebi ali uzmi u obzir da je to nabrijano bar 20%
Vaš link … [njuskalo.hr]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sinkopa 9.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

znaci samo 2 nekretnine u grubim radovima su prvi red uz more i cijena oko 800 kilo eura tj 2 kilo erla po kvadratu(parcela velicine kokosinjca). Za dovrsit jos jedno 400 kila treba najmanje. I to uopce nije ovo sta trazi ova azijska posast. Oni su se pogospodili i hoce samo luksuz.Znaci zlatne spine iz kojih tece cristal sampanjac. U konobi na stolu od murano stakla na debelo namazane lajne bilana…Znaci standard za lajnu je ka hrenovka debela.U biti mi nekretnina za prave kupce ni nemamo. A da je 2 miljona za nas dalmatince nista to je istina.

miami 19.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

…….to prodavatelji nekretnina…………..sanjaju…………

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

mars2 17.5.2010.
Dugotrajni korisnik
-

bez uvrede, ali sve je ovdi totalno ludo.