Blokirani Zagrepčanin traži brisanje iz Finine baze podataka, poziva se na GDPR

Naslovnica Forum Komentari članaka Blokirani Zagrepčanin traži brisanje iz Finine baze podataka, poziva se na GDPR

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Neka si na e gruntovnici napiše broj svoje čestice jer i tamo mu je OIB javno dostupan svima, a da ne pričamo o nama koji smo vlasnici tvrtki gdje se u izvodu iz sudskog registra vidi ama baš sve, OIB, adresa itd… za javnu objavu???

Dužan i još zahtijeva!? Provjerit mu status po svim elementima!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

FINA je maligni rak hrvatskog drustva i zaostatak iz socijalizma. Treba ju cim prije ukinuti. A osobne podatke korisnika su ukrali u dosluhu s bankama koje su im te podatke dale. HUB je shvatio da mora ubit bazu podataka koju je ilegalno odrzavao i naplacivao bankama, FINA to jos nije razumjela jer u FINI jos radi socijalisticki kadar koji smatra da drzava ima apsolutnu moc nad pojedincem, ali nema jer smo u Europskoj Uniji, i zakone kroje ljudi koji su civilizacijski iznad Hrvata…na srecu svih nas, a ne apartcik-drzavni birokrati.

Ja sam osobno taj da dužan sam samo VIP u 22000 SMS poruka iz Veljaće 2003 g pa sami izračunajte koliko sam morao tipkati da to napravim kada nije bilo Smart telefona vec oni sa jesnom rikom tri slova po cijeni od 1.01 Kn po SMS poruci sa radijskofrekvencijskom pristojbom od 8000 KN za isto ….sve ukupno oko 30000 KN to je danas 89.000 Kn cijelo vrijeme me ovršuju i to je najbolje ali nemogu uzeti niti kredita jer sam OVRŠENIK i graďanin drugog reda da ako ništa uznem kredit i plaćam ga po 5 % a ne po osam i tako da znate nisam uzeo mobitel na majke mi za 400 kuna pa ga prodao nisam uzeo kredit pa ga nisam vratio ….i sve ove godine sam svoj porez placao tj. Moji poslodavci a ja svoje prekršajne kazne u prometu i ne dugujem niti novce niti porez RH …vec ti tele operateri i smatram da sam Diskriminiran od strane Fine po ondašnjim zakonima da su došli legalno do mojih podataka ali više nije tako……kada sam sve ovo iznio rekli su da oni nisu dužni čuvati podatke u tome Vipu ….e pa ja želim da se izbrišem pa neka oni dokazuju zašta sam im dužan…..


Dužan i još zahtijeva!? Provjerit mu status po svim elementima!

Koga bi vi ispitivali ? Napisite svoje puno ime i prezime pa onda prijetite po forumu.
Covjek je posve u pravu sto ne zeli da as ljudi poput vas i ostalih izivljavaju nad njim.
Lijepo se predstavite pa prijetite.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ovaj covjek je posve u pravu. I naravno da su to povjerljiivi podatci koji se mogu i zloupotrebljavati. Posebno cesto to rade telekom kompanije. Osobi koju poznajem je telekom kompanija htjela naplatiti nepostojeci roaming u visini od 12 000 kuna i prijeteci ovrhom. Sve se zaustavilo kada je dospjela do prijetnje dorhom i uskokom pod sumnjom na organizirani kriminal.

Status Quo: Roll Over Lay Down

AJa ne bi nikoga ispitiva,ali nevjeojatan mi je ovaj Duzan ko Grcka a drzi predavanja ko sveti Otac Papa. Bice sam mu ja nalupa dugove koje ima. Pored toga tipicno Rvacki i blokirano poput i ove svetice dole umisto da se uvati “motike” i vrati sta su duzni oni drze pravna tribine i predavanja kako ne vratit dugove i izj.ebat vjerovnike. E pa anal im vera sto se mene tice ne bi im dao disat dok ne vrate sve s troskovima i kamatom kao i u svim drugim zemljama. Kakav oprost i sranja.
https://www.vecernji.hr/vijesti/za-banke-sam-bila-prestara-pa-sam-uzela-kobni-kredit-s-bandere-1231869

Eto ja sam u krivu vlada je oprostila dug od 10000 kuna ali do 10000 onima kojima je isti nametnut u prijevodu toćno onima koji je mogu tužiti odmah nekih 71.000 ljiudi njih i njihobe agencije….toliko o tome …i da ja nisam uzeo kredir vec je tele operater meni ispostavio fakturu na 22000 SMS poruka…a da su mi bar poklonili Mobitel….

New Report

Close