Bivši ministar i doktor znanosti živi kao beskućnik, pronašli ga smrznutog u parku

Naslovnica Forum Komentari članaka Bivši ministar i doktor znanosti živi kao beskućnik, pronašli ga smrznutog u parku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Žalosno..

Kupujmo hrvatsko!

pa zar srbija nije vojna velesile, bre?


pa zar srbija nije vojna velesile, bre?

ti si katolik? ili nisi. u ovoj tragičnoj priči, o očito poštenom političaru, tebi je važno što je on srbin. prije svega je čovjek..žalosno da su ovakva smeća među nama.

...povijest se ponavlja...

Ma Srbi bre opet lažu.
PRONAĐEN JE, IPAK NIJE BESKUĆNIK: Otkrivena istina o bivšem srpskom ministru!


Ma Srbi bre opet lažu.
PRONAĐEN JE, IPAK NIJE BESKUĆNIK: Otkrivena istina o bivšem srpskom ministru!

zbilja, pa srbi su u pravu. hrvati jesu opsjednuti njima…to je bolesna opsesija. kompleks malih nacija je ubitačan za ekonomiju.

...povijest se ponavlja...


Ma Srbi bre opet lažu.
PRONAĐEN JE, IPAK NIJE BESKUĆNIK: Otkrivena istina o bivšem srpskom ministru!

zbilja, pa srbi su u pravu. hrvati jesu opsjednuti njima…to je bolesna opsesija. kompleks malih nacija je ubitačan za ekonomiju.

...povijest se ponavlja...

Moguće da najviše lažu Mješanci 🙂

Dobrica Ćosić
“Laganje je najbolja vrlina srpskog naroda… Mi lažemo da bi varali sami sebe, da tješimo druge, mi lažemo za oprost, mi lažemo da bi se borili protiv straha, lažemo da ohrabrujemo druge, lažemo da bi skrivali svoj i nečiji drugi jad. Laganje je oblik našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Mi lažemo na kreativan, maštovit i inventivan način.” (“Deobe 1-3”, 1961.)
“Laž je srpski državni interes.”
“Laž je u samom biću Srbina”
“Možda će se i nama Srbima čudo spasenja jednom dogoditi!”
“Srbe je toliko puta u historiji spašavala laž…”
“Taj nesrećni i prokleti srpski narod! U Evropi smo danas jedina država koja nema nijednog istinskog prijatelja. Nijednog! Ali nas Bog opet sačuva. Sačuva nas zbog nečeg. I za nešto.” (“Vrijeme smrti”)

znam dosta srba, poštuju ovu državu više nego hrvati. da ih netko od vas salonskih ustaša takne, prvi bi ih obranio. a pola obitelji mi je robijalo za hrvatsku, dok ste ti i tvoji bili članovi partije.

...povijest se ponavlja...

Pa normalno da je ih pola robijalo. Znam i zašto.

Svaki Mješanac je dobro došao u Hrvatskoj ako poštuje zakone i plaća
porez nezavisnoj hrvatskoj državi. Moji su bili u partiji samo iz interesa
ili dobrih pozicija. Danas svi privatni poduzetnici u tuzemstvu ili rade vani.
Slažem se ima dobrih pravoslavaca, recimo general Đuro vitez Gruić i
stotine drugih koji smatraju Hrvatsku svojom zemljom.

ja ne znam tko su to Mješanci. vidiš, bili su u partiji. bili su licemjeri. daleko si ti od čistog hrvata po vlastitim kriterijima. zato imaš te komplekse da nisi dovoljno veliki hrvat.

...povijest se ponavlja...

Ti vrijeđaš ne samo mene nego i moje…
Intelektualci obrazovani lijepo živjeli i bili pošteni,
kasnije se deaktivirali školovali potomke,
To puno više govori o tebi polutančiću (mješančiću) čuj ovo :

nisi ti školovan, a najgore kod takvih poput tebe je činjenica što se stidiš svojeg ustaštva. reci lijepo da si ustaša i to je to. ali nećeš, glumiš uvijeno i huljski..a najradije bi prvo brojao krvna zrnca a onda klao nevinu dječicu..govno si bio i ostao. kladim se da si ti mješanac upravo onoga što najviše mrziš. mene to ne vrijeđa, ja ljude ne dijelim po podrijetlu, vjeri, rasi, spolu…to je odlika tebe i tvoje ekipe. vi smijete biti nemoralni , vi smijete klati jer nedjeljom dobijete oprost grijeha. naravno, tek nakon 1991.

...povijest se ponavlja...

Ugledaj se na ministra vanjskih poslova, unuka pukovnika Ivana Stiera
što je hrvatsko i europsko ponašanje ili na premijera A. P.
Komunikacijske vještine su ti slabe, ponašanje ružno, a znanje ne postoji.


Ugledaj se na ministra vanjskih poslova, unuka pukovnika Ivana Stiera
što je hrvatsko i europsko ponašanje ili na premijera A. P.
Komunikacijske vještine su ti slabe, ponašanje ružno, a znanje ne postoji.

ti se ugledaj na njih. oni bi se zgrozili da čuju tvoje nacističke stavove, brojanje krvnih zrnaca i slično. ti si samo jedan mali miš iza tipkovnice. a o znanju nemoj, sramotiš se. kao i uvijek, pametuje mi osoba koja je jedva završila srednju školu, a fakultet je vidjela samo na razglednicama.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close