Bitcoin: ‘Zlatna koka’ ili vrijednost nula?

Naslovnica Forum Komentari članaka Bitcoin: ‘Zlatna koka’ ili vrijednost nula?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vrijednost svih FIAT valuta je manja nego nekih kriptovaluta, posto njihovu vrijednost odredjuju privatne banke(koje samo u svom nazivu imaju da su javne ili drzavne i tu prestaje svaka povezanost s drzavom) koje mogu i imaju moc da u 1 danu isprintaju toliko novca da ce prestati vrijediti dok kriptovalute nisu samo sredstvo trgovanja nego predstavljaju novosti u svijetu umjetne inteligencije, drustvenih mreza, financija i prijenosa novca i ostalog sto njihovi stvaraoci pokusavaju unaprijediti.

za kocku je bolji od ZSE (na ZSE se samo gubi), ali sad ove gluposti od kolege ipak ne treba uzimat ozbiljno. On je naime, ja sumnjam, trol 🙂

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima


Vrijednost svih FIAT valuta je manja nego nekih kriptovaluta, posto njihovu vrijednost odredjuju privatne banke(koje samo u svom nazivu imaju da su javne ili drzavne i tu prestaje svaka povezanost s drzavom) koje mogu i imaju moc da u 1 danu isprintaju toliko novca da ce prestati vrijediti dok kriptovalute nisu samo sredstvo trgovanja nego predstavljaju novosti u svijetu umjetne inteligencije, drustvenih mreza, financija i prijenosa novca i ostalog sto njihovi stvaraoci pokusavaju unaprijediti.

Ajde, nemoj reči?
Privatne banke kažeš, samo ime kaže da su državne ?
Novosti u svijetu umjetne inteligencije? Auuuu

A tko su stvaraoci? Koliko je bilo prevara do sada sa kriptovalutama ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Vrijednost svih FIAT valuta je manja nego nekih kriptovaluta, posto njihovu vrijednost odredjuju privatne banke(koje samo u svom nazivu imaju da su javne ili drzavne i tu prestaje svaka povezanost s drzavom) koje mogu i imaju moc da u 1 danu isprintaju toliko novca da ce prestati vrijediti dok kriptovalute nisu samo sredstvo trgovanja nego predstavljaju novosti u svijetu umjetne inteligencije, drustvenih mreza, financija i prijenosa novca i ostalog sto njihovi stvaraoci pokusavaju unaprijediti.

Ajde, nemoj reči?
Privatne banke kažeš, samo ime kaže da su državne ?
Novosti u svijetu umjetne inteligencije? Auuuu

A tko su stvaraoci? Koliko je bilo prevara do sada sa kriptovalutama ?

lp
[/quote]

Cak ak uzemo na stranu ICO koji su bili prijevara i samo trgovanje sa poznatim kriptovalutama je lose. Koristio sam Jaxx wallet (na puno se spominje kao jedan od top10 wallet). I prebacivao sam sa gdax na jaxx i lova nestala. Support ni ne odgovara na pitanje vec danima.

JAXX je malo sumnjiv. Još dok sam ga mislio instalirati na mob sam vidio komentare ljudi kako se žale. Novac možda ne sjedne ili sjedne kasno. Support nikakav.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

New Report

Close