Bitcoin se istopio 80% u 12 mjeseci, ali nije mrtav

Naslovnica Forum Komentari članaka Bitcoin se istopio 80% u 12 mjeseci, ali nije mrtav

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Iako mu je u godinu dana otišlo čak 700 mlrd. $ tržišne kapitalizacije”

kakvih 700mlrd $, gdje samo vadite ove brojke.
Sredinom prosinca 2017.g, trzisna kapitalizacija iznosila je oko 330mlrd $.
Danas je oko 70mlrd $.
Kojim matematickim operacijama ste dosli do 700mlrd$.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Zbrojili su pušionu na svim coinima. Sve u svemu, teško će opet naći dovoljno ovaca da poguraju lance sreće.

Di si sada Hrvoje?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Meni nije jasno kako netko iz realnog businessa može naplaćivati u bicoinima!? Zamisli, ošišaš nekoga za 70,00 kn naplatiš to u bicoinima i za tjedan-dva imaš samo 30,00 kn. Sad će neki reći, neka ne prodaje. Da, to bi bilo ok, kad bi mogao režije plaćati fiksno u bicoinima, plaće uposlenima, nabavku materijala… Nisam stučnjak, ali mi zdrav razum govori, da bez nekog fiksnog odnosa prema valutnoj košari, nije moguća svakodnevna upotreba bicoina.


Meni nije jasno kako netko iz realnog businessa može naplaćivati u bicoinima!? Zamisli, ošišaš nekoga za 70,00 kn naplatiš to u bicoinima i za tjedan-dva imaš samo 30,00 kn.

Kao prvo, nije bicoin nego bitcoin.

Kao drugo, trgovci koji primaju bitcoin obično imaju namještenu i automatsku konverziju u fiat valutu. Ti uplatiš Bitcoine, ali oni se odmah konvertiraju i trgovac zapravo dobije dolare/eure/kune. Vrlo jednostavno za shvatiti.



Meni nije jasno kako netko iz realnog businessa može naplaćivati u bicoinima!? Zamisli, ošišaš nekoga za 70,00 kn naplatiš to u bicoinima i za tjedan-dva imaš samo 30,00 kn.

Kao prvo, nije bicoin nego bitcoin.

Kao drugo, trgovci koji primaju bitcoin obično imaju namještenu i automatsku konverziju u fiat valutu. Ti uplatiš Bitcoine, ali oni se odmah konvertiraju i trgovac zapravo dobije dolare/eure/kune. Vrlo jednostavno za shvatiti.
[/quote]
Znači, frizer ima aktualnu tečajnu listu (koja može u jednom danu oscilirati, kao u zadnjim desetak dana 10-15%), po kojoj on vrši konverziju bitcoina u xy valutu?

kraja neće biti,brojke su vam krive,stručnjak Prpić i bitcoin ne idu zajedno,ali se čovjek trudi,evo ja procjenjujem da će do kraja godine eventualno do kraja 1/19 jedan bitcoin imati vrijednost od cca 10.000,00kn(deset tisuća kuna) slobodno se javite na mail kasnije kad se to obistini 😀

Vortac, 28.11.2018. u 17:29

Znači, frizer ima aktualnu tečajnu listu (koja može u jednom danu oscilirati, kao u zadnjim desetak dana 10-15%), po kojoj on vrši konverziju bitcoina u xy valutu?

Zašto bi se frizer zamarao time? Imaš tvrtke koje se bave Bitcoin plaćanjem. Otvoriš account kod njih, oni primaju Bitcoine za tebe i prosljeđuju ti fiat. Kao npr. https://bitpay.com

nemoguća misija 69,raspad bitcoina

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

New Report

Close