Bitcoin je jučer prešao granicu od 18 tisuća dolara, ali danas pada

Naslovnica Forum Komentari članaka Bitcoin je jučer prešao granicu od 18 tisuća dolara, ali danas pada

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

G. Prpić se lijepo izražava na fejsu, dostojan je titule “poslovnog anđela”.

Mara Marić je jučer na svojoj fejs stranici objavila da kod nje nikad ne pada..

ona je isto anđeo

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Znači on i trejda? Pa ja ne vjerujem 😀

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Prpiću upamti: taj novac na daily tradingu nisi zaradio nego DOBIO. Ako ne razumiješ distinkciju između ova dva pojma tada si među izglednim kandidatima koji će nositi gaće na štapu.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Tako ga je i Mare dobila! A ja mislim i da ga je pošteno zaradila!

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

oću palac gore!

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

kad će ovo puknit al će se prašit.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.


kad će ovo puknit al će se prašit.

***da, evo napokon je puknulo Sve je to virtualno i ne vrijedi nista

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

a to?
to je puklo odavno.
ja mislia da je bitcoin,znam ekipu koja je sad nedavno uletila u to.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

***woodiron, ma nije puklo ništa, to je kod bitcoina normalno zadnjih 7 godina… to je već 100 put i nova ekipa se treba priviknuti… no konstanta je da je uvijek nakon pucanja bitcoin porastao više nego je bio prije pucanja…a ove dionice, kao što vidiš kad puknu – puknu na 0

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

lega demizon bitcoin je prevara i brzo će puknut jer domaća ekipa je počela dosta kupovat.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

New Report

Close