“Bilo je neizdrživo, ovrha nas je otjerala iz Hrvatske”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Bilo je neizdrživo, ovrha nas je otjerala iz Hrvatske”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čemu služe Fina, HR Šume, HR Vode, HR Autoceste ? Stranački bankomati + zapošljavaju desetke tisuća “njihovih”.
Zato i narod šuti, svak gleda sebe, uz drevni slogan : Snađi se druže !

OK, nije da je Hrvatska prekrasna zemlja sto se tice politicara i postenja, ali ljudi su nazalost financijski nepismeni. Kad se uzima bilo kakav veci kredit, recimo stambeni, u isto vrijeme se treba uzeti osiguranje od gubitka posla.

TV pretplata mu je narasla na 5.700 kn? Nije se sjetio odjaviti TV?

Pokrenuo je obrt dok je bio u dugovima? S cime? S dodatnim dugovima/posudjenim novcem? S poreznim novcem (poticaj za samozaposljavanje) s kojima je planirao vratiti dio dugova? To se tako ne radi.

Nije pomislio da, buduci da je u dugovima, prvo smanji svu potrosnju koju ima, a zatim potrazi posao, ne samo u svome mjestu prebivalista, nego i drugdje po Hrvatskoj?

Kazem, riba smrdi od glave i to je problem u HR. Ali traziti opravdanje za SVOJE promasaje i SVOJE postupke kod drugih je stvarno jadno i kukavicki.

Chef….. a sad nam napiši sve svoje životne promašaje i pogreške ??
Radi se o tome da je još za Miljenića donesen Zakon- jedini takav u zapadnoj civilizaciji, gdje ljudi nemaju pravo na pogrešku, doživotni robovi.
Na tvom tragu se slažem s jednim: umjesto seksualnog odgoja – osnove financija u školama.

……….Mito i korupcija se nastavljaju……….

Moj prijatelj Rom, je podlegao svim pritiscima oko auto -škole. Nakon petnaestog padanja , ispita
na pismenom – ČLAN KOMISIJE / a koja dolazi iz tzv.Zagreba / točnije jdna od njih – iz Ludbrega ,
napokon je skupio hrabrosti i obratio se mom prijatelju , koji je slomljen , razočaran i jadan…spreman
prihvatiti SVE, da položi taj ispit i krene na vožnju.
Ponudio mu je – da POVUČE SVE DOKUMENTE / i da odustane / iz suradnje sa autoškolom
iz Međimurja xy – i da za 10.000 ,oo kuna na ruke, primi potvrdu o položenom pismenom ispitu
sa potrebnih 108 bodova?
Moj prijatelj zove me, i traži pozajmicu, gdje bi vraćao mjesečno po 2000,00 kuna /
od dječjeg doplatka – otrgnuo bi ih djeci iz usta…
Meni dođe da tog stručnjaka ili magistra što je već- iz tih prometnih znanosti..da ga likvidiram…/šalim se ,naravno…/
Nakon primitka, a rok je srijeda , tj. prekosutra, a papirom kojeg će dobiti, preko
svoje autoškole ?! – može ići….gdje želi na vožnju.

Šta sad da se poduzme? ……recite mi, nešto pametno,.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sad će drug prati wc po Njemačkoj i bit će sretan! To se zove strateški menadžment ljudskih potencijala…kad pameti nema!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

U Ludbregu ima puno -zebri -. treba paziti gdje hodaš…Hvala na lijepim IP -porukama prije sign..a…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close