Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Komentari i analize tržišta

Mali savjet:

Prije kupnje neke dionice nastojte saznati što više informacija o istoj. Nemojte dozvoliti da Vas navlače na male nelikvidne dionice pričajući priče koje samo “oni ” znaju. Pogledajte također prvih 10 dioničara na http://www.sda.hr . Ukoliko primjetite da je na listama ista osoba koja otvara nove teme o tim dionicama i hvali ih na sav glas dobro razmislite da li ćete kupiti takvu dionicu jer nemali broj puta se događa da osoba kupi veći paket dionica uđe u prvih deset iraspiše se na sav glas o toj dionici, pobudi veće zanimanje i kupnju podigne na taj način cijenu dionice i jednostavno je proda uz zaradu a kasnije se ta dionica jednostavno utopi u sivili drugih. Također obratite pažnju na nelikvidne dionice da ne bi zaglavili.

Na kraju uvijek se zapitajte zašto neko prodaje dionicu koju Vi kupujete !

Stvarno ste smijesni.
Nakon deskreditiranja na forumu mojnovac.com kada se vidjelo da pod raznim imenima sami sebi odgovarete i navlacite ljude evo vas i ovdje sa lijepom dosjetkom uzmete tudi nick i pisete gluposti.
Pravi znalac nikada ne bi tako jasno sugerirao kupnju bez detaljnje analize.
A kad vec navodite gore dionice evo stvarne analize.
TNPL u zadnje vrijeme nisam hvalio ali bi rezultati za prvi kvartal mogli biti dobri nakon cega treba prodavati.
Za turisticke kompanije sam negativan, a posebno za ARNT koja je prezaduzena sa dugorocnim dugom od preko 40 mil. eura sto je 1,5 puta vise od prihoda sto znaci da isti ne mogu servisirati.

Od gore navedenih dionica nemam niti jednu.

Ti si očito promašio forum ili si jedini znalac u Hrvatskoj.

Možda da se vratiš na mojnovac.net pa malo udariš po Aureusu ?

Pa sto se ljutite, a ovakvim porukama samo dokazujete svoje namjere zavlacenja ljudi.
Ostali ste u nelikvidnim dionicama koje gube na vrijednosti i sada na sve moguce nacine se dodatno dekreditirate. Samo tako nastavite.
Argumenti ce uvijek na kraju pobijediti.

http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?p=117155#post117155

Argumenti su već pobijedili. Vidi koliko Vas je tamo, mala skupina ali odabrana. Lijepo se možete igrati sami sobom.

Ovu temu treba ukinuti. Ovdje definitivno fale mojderatori. Ovako otvoreno predlagati što da se kupi, ti si znalac stvarno mangup. Daj argumentiraj ovo što si predložio za kupnju jer ovako stvarno izgleda kao navlakuša. No, valjda ljudi ne nasjedaju na ove jeftine fore, pogotovo kad je ovako novi forum.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

A moram još primjetiti znalac, da mi zvučiš kao zimzi !?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Molim sve one kojima se ovaj forum ne sviđa da se sudrže od komentara, a ako već komentiraju da budu pristojni, a ako ne mogu biti pristojni nek’ bar ispadnu pametni….a ako ne mogu ni to nek’ se onda vrate na forum moj novac, gdje su povlaštena klasa, pa mogu zivkati privatno i presvetlog doktora da nas, slobodoumnike brišu i zabranjuju i krv na piju, a pri tome zaboravljaju da je srednji vijek daleko iza nas, a da to pravilo dokazuje i izuzetak moj novac.


A moram još primjetiti znalac, da mi zvučiš kao zimzi !?

I što onda ako zvučim !
[smiley16]

pa svi istomišljenici sliče jedan drugome k’o što doktor sliči presvetlome i obratno, pa tu može biti i zabune kad se ljubi i nova godina čestita

Da, najbolje da ti i lažni znalac stavite ovdje internet trgovanje dionicama i da ljudi kupuju ono što vi navedete. Daj zizmzi uozbilji se malo da ovaj forum odmah u početku ne dobije svoj kraj. Evo i ja ću prestat sa prepirkama.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

a kako ćeš ti prestati sa prepirkama kad su ti prepirke jedini stil izražavanja….i još da te onako usput priupitam šta s’ uteko sa mog novca, pa tamo si imao ozbiljnih frajera više neg’ što ti treba?
il’ su te možda iz baze delegirali da nam i ovdje inkviziciju provodiš?….e, sad da si uz Einsteinovu sliku pridodao i slikicu njegove drage nam supruge Mileve, možda si nas mogao i raznježiti, pažnju nam na sentimento skrenuti, pa nam možda uspio i muda za bubrege prodati.

Sretno zimzi, kao što sam najavio gore. Sve najbolje!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close