Benzin u Hrvatskoj skuplji nego u Njemačkoj: Evo tko plaća najjeftinije, a tko najskuplje gorivo u Europi

Naslovnica Forum Komentari članaka Benzin u Hrvatskoj skuplji nego u Njemačkoj: Evo tko plaća najjeftinije, a tko najskuplje gorivo u Europi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U Hrvatskoj je sve a ne samo benzin skuplje nego u usporedivim zemljama. Uzrok su porezi i nameti koji simu dio tih cijena.

Pa kod nas i treba biti sve najskuplje, mi imamo Plenkovica, Jandrokovica, Marica, Kujundzica, Sukera, Tolusica i da ne nabrajam koje sve kvalitete i naravno da ne mozemo imat manje namete kao sto imaju drzave sa tamo nekim bezveznjacima …


Pa kod nas i treba biti sve najskuplje, mi imamo Plenkovica, Jandrokovica, Marica, Kujundzica, Sukera, Tolusica i da ne nabrajam koje sve kvalitete i naravno da ne mozemo imat manje namete kao sto imaju drzave sa tamo nekim bezveznjacima …

Zaboravio si HNS stručnjaka Vrdoljaka. On je taj koji je dopustio samostalno određivanje cijene benzina od proizvođača jer će PAZI SAD:” zbog konkurencije i tržišta, cijene goriva biti znatno niže”.

STRUČNJAK.

Ma mi smo samo eksperiment. Gledaju koliko ćemo još izdržati. verojatno se izrađuju složeni modeli upravljanja za sve države kako bi se što lakše prebrodile neke ekstremne promjene. Današnji kompijuteri lako prožvaču te količine podataka.

New Report

Close