Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Benzin u Hrvatskoj skuplji nego u Njemačkoj: Evo tko plaća najjeftinije, a tko najskuplje gorivo u Europi
Pretraživanje
Dionička društva
Sve se može pročitati iz izjave ministra financija Zdravka Marića: “Što se tiče trošarinskog djela, Vlada uvijek ima određeni prostor da intervenira.
VasIsusK 31.5.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

U Hrvatskoj je sve a ne samo benzin skuplje nego u usporedivim zemljama. Uzrok su porezi i nameti koji simu dio tih cijena.

All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

Pa kod nas i treba biti sve najskuplje, mi imamo Plenkovica, Jandrokovica, Marica, Kujundzica, Sukera, Tolusica i da ne nabrajam koje sve kvalitete i naravno da ne mozemo imat manje namete kao sto imaju drzave sa tamo nekim bezveznjacima …

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

All

Pa kod nas i treba biti sve najskuplje, mi imamo Plenkovica, Jandrokovica, Marica, Kujundzica, Sukera, Tolusica i da ne nabrajam koje sve kvalitete i naravno da ne mozemo imat manje namete kao sto imaju drzave sa tamo nekim bezveznjacima …

Zaboravio si HNS stručnjaka Vrdoljaka. On je taj koji je dopustio samostalno određivanje cijene benzina od proizvođača jer će PAZI SAD:“ zbog konkurencije i tržišta, cijene goriva biti znatno niže”.

STRUČNJAK.

count_zero 28.11.2017.
Korisnik s iskustvom
-

Ma mi smo samo eksperiment. Gledaju koliko ćemo još izdržati. verojatno se izrađuju složeni modeli upravljanja za sve države kako bi se što lakše prebrodile neke ekstremne promjene. Današnji kompijuteri lako prožvaču te količine podataka.