Bellabeat i Rimac uskoro u klasi “jednoroga”: teži od milijardu dolara

Naslovnica Forum Komentari članaka Bellabeat i Rimac uskoro u klasi “jednoroga”: teži od milijardu dolara

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dakle trenutni prihod je 5 milja dolara, ali uskoro će dosegnuti milijardu ili dobiti još 200x na vrijednosti. I ovo je novinarstvo? Jel to novinar toliko gl*p ili voditelj redakcije morao dodati tu reta**iranu “mogli bi” rečenicu da je može staviti u naslov i dobiti više klikova? Ma sramite se.

Ne. Ti si taj jer ne kontas sta je valuacija a sta dobit.


Ne. Ti si taj jer ne kontas sta je valuacija a sta dobit.

A ti kontas?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ne. Ti si taj jer ne kontas sta je valuacija a sta dobit.

Ne trebaš se ti brinuti za mene. Možeš mi onda samo objasniti na osnoovu čega će se te dvije firme valuirati na milijardu ne kuna nego dolara “uskoro”. Koenigsegg ne vrijedi desetinu tog, a Rimac je već na milijardu.

Moj problem nije što su to napisali nego što nisu dali apsolutno nikakve podatke koje bi potkrijepili tvrdnju već samo kako bi to mogli napisati u naslovu. Mogli su isto tako napisati 100 milijardi i uopće nebi bilo razlike.

Čudi me da poslovni magazin piše ovakve budalaštine. pa ne možeš sa 5 mil usd (diskutabilnih) prometa vrijediti milijardu. Neka se novinari malo educiraju kako to ide, pun je Internet podataka

Poanta ovakvih napisa leži u razmišljanjima o formiranju kvalitetnog DIONIČKOG DRUŠTVA i
nabavi tako- neophodnog jeftinog kapitala- na način DOKAPITALIZACIJE…
Kako bi se privukli investitori. organizator namjerava dati sliku budućih prihoda, u smislu- ako bi- kad bi –
i kako bi bilo- kad bi bilo…..
Znači, ispituju tržište- radi formiranja jačeg D.D. a gdje bi, zadržavši upravljačka prava i većinsko
vlasništvo otvorili sebi put- ne samo ZG burzi već i globalnom tržištu…
Otuda milijarda…i kusur-….ma ne, dvij- pet…ne znam koliko..
Sve je moguće….ako brojevi drže vodu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Savage, ako firma ima 100 dionica a ulagaci su spremni placati 1 dionicu milijun dolara, firma ima valuaciju od 300 milijuna. Vidis, nije tako tesko izracunati


Savage, ako firma ima 100 dionica a ulagaci su spremni placati 1 dionicu milijun dolara, firma ima valuaciju od 300 milijuna. Vidis, nije tako tesko izracunati

tj 3 milijuna. Kako se ovde uopce brisu/uredjuju poruke?


Savage, ako firma ima 100 dionica a ulagaci su spremni placati 1 dionicu milijun dolara, firma ima valuaciju od 300 milijuna. Vidis, nije tako tesko izracunati

Ključna riječ: ako


Čudi me da poslovni magazin piše ovakve budalaštine.

Vi ste novi ovdje? 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Startup tvrtke su pokretači bilo koje ekonomije, više o tome https://poslovnisvijet.wordpress.com/

urska radi posao

New Report

Close