BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo mi je druga dionica koju sam kupio u životu! Po 320 , dali da čekam ili prodam prebrzo raste da bi trajalo? pomagajte!!!!!

Vidim da si u teškoj dilemi.Ima jedna priča koja kaže ovako: ako prodaš kajati ćeš se ako ne prodaš kajati ćeš se.( maksimalno sam ti je skratio ).
A sad ozbiljno: razmisli da li ima neka dionica koju bi radije imao od BD62, ako ima prodaj i kupi tu drugu
ako ne znaš ni jednu takvu drži BD62.( ovo što ti pišem nije moja umotvorina to je već netko na forumu
napisao i samo zato što si novi ti je ponavljam.
Odluka ja samo tvoja i s njom ćeš morati živjeti.
Pozdrav[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Ovo mi je druga dionica koju sam kupio u životu! Po 320 , dali da čekam ili prodam prebrzo raste da bi trajalo? pomagajte!!!!!

Prodaj,25% zarade ti je dosta!!!

OK,hvala!
Ali zašto ide ovako rapidno ,dali je to “Bionatura” ili nešto trenutno?

ne, to je red bull

Moja prognoza od prije nekih 7-10 dana je bila točna, moj savjet – ne prodaj – prodaja je tek na 449!!!!!!!!
Dionica ima potencijala , uostalom radi se ( prije svega ) o vodi, ili kako kažu nafti 21. stoljeća . Ima tu i Bionature, ali izgleda i još koja informacija koju mi ne znamo , vjerojatno neki deal oko izvoza vode – možda slično ko i Jamnica SAD ili bliski istok tko zna….

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na jednom forumu bila je zgodna napomena da bi iduće skijaške sezone glavni slogan na TV i ostalim reklamama mogla biti: Janica – Unique…………

marcello

..a kad sam ja ono vas navlačio na Badel, još kad je bio ispod 300 kuna, ak’ se dobro sjećam….vjerujem da je bilo i onih koji su me ozbiljno shvatili, pa sad zbrajau, al’ bilo je i onih koji su bili sumnjičavi, pa sad ne mogu da se zbroje.


..a kad sam ja ono vas navlačio na Badel, još kad je bio ispod 300 kuna, ak’ se dobro sjećam….vjerujem da je bilo i onih koji su me ozbiljno shvatili, pa sad zbrajau, al’ bilo je i onih koji su bili sumnjičavi, pa sad ne mogu da se zbroje.

Mislim da nije potrebno nikakvo “navlačenje” za ovakve i slične dionice , ljudi bi trebali samo malo više vremena provoditi na internetu ( tu ne mislim na forume ) i upijati informacije. Za ovakve dionice ne treba biti poseban ekspert ( za što sebe ne smatram , ali ipak imam dionicu Badela ) da bi predvidio rast.
Današnji dan će biti zanimljiv , jučer na prodaji su i dalje manji paketi, pa čak i na 449 , a prodaja se konstantno pomiće. …


Ovo mi je druga dionica koju sam kupio u životu! Po 320 , dali da čekam ili prodam prebrzo raste da bi trajalo? pomagajte!!!!!

Evo ti današnje novine, sada vidiš što se događa ( Poslovni dnevnik ).
Kupnjom Matić d.o.o. odnosno Cetine, Badel postaje ( praktički ) monopolist na tržištu vodom.
Utorak je dan kada je dionica naglo skočila , TADA JE I POTPISAN UGOVOR – danas se vjerojatno sekunde odlučivati , pa tko prvi njegova je……
Inaće u navedenom tekstu je spomenut i početak prodaje na američkom tržištu ( što je možda još važnija vijest ) svaka čast Badelu! Pitanje je što če se desiti sa ionako upitnim tržišnim stanjem Podravkine Studene…?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Lijepo je danas nama koji imamo dionicu Badela, vjerujem da su me iskusni igrači poslušali i na vrijeme kupili….a bilo je dušebrižnika koji su vas odvlačili od kupnje.

U pravu si bio Zimzi, da sam te bar odmah poslusao. Al sta ces kupio svejedno, pa sad ako ode jos u
visinu – odlicno, ako ne – pocet cu konzumirat njihove proizvode ( postotak alkohola ce odrediti % pusione )[smiley11]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ja sam ušao na negdje prosjek cca 220 i izašao zadnje na 310 koliko se sjećam.
Za dionice treba strpljenja, očito je kao dan da Perković želi stvoriti nešto od BD62.
Mislim da će možda još roniti i malo dolje, ali na rok od godine sigurno ide još dosta gore.

Kupio sam nešto malo još po 151 kn i …….ostavio da se “paca”. To malo moglo bi za godinu dana biti za na pr. manji “di-di”! Ako nastave sa akvizicijama manjih proizvodjaća – distributera izvorskih voda, uskoro bi mogli biti jedan od svega dva-tri največa u tom području.
Mene osobno veseli što reče A. Perković o dobrim vijestima oko plasmana voda u Americi[smiley2]
Prije nekoliko mjeseco govorilo se o ugovorima za izvoz voda, nije li to bila u pitanju baš Cetina? Tko se sjeća. A ovo što piše dalje…….živo zlato!
Trgovci kupuju Badelovu parcelu na Žitnjaku
Perković smatra da se kupnja proizvodnih tvrtki na zagrebačkom Žitnjaku dugoročno uopće ne isplati jer je riječ o zoni koja više nema obilježja industrijske, a troškovi poslovanja iznimno su visoki. Stoga on misli da će većina sadašnjih proizvodnih kompanija u dogledno vrijeme razmišljati o selidbi s Žitnjaka. “U ozbiljnim smo pregovorima da prodamo parcelu na Žitnjaku na kojoj se sad nalazi tvornica. Riječ je o 51.000 četvornih metara za koje posve sigurno možemo dobiti najmanje 500 eura po kvadratu. To bi bilo više nego dovoljno za gradnju posve nove, moderne tvornice vina i jakih alkoholnih pića, a još bi nam i ostalo. Za tvornicu već imamo i lokaciju u Zelini, a za njezinu gradnju i potpuno opremanje trebat će nam oko godinu i pol dana”, kaže Perković koji potvrđuje da bi razgovori o prodaji Žitnjaka mogli vrlo brzo završiti. No još nije htio reći o kojem je kupcu riječ.”

marcello

New Report

Close