Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka "Banke kod nas, u odnosu na Njemačku, na kreditima zarađuju 200 posto više"
Pretraživanje
Dionička društva
Kamate su kod nas lihvarske u odnosu na one u EU, imamo kreditni sustav koji pije krv gospodarstvu i građanima, ističe i Ivan Lovrinović (PH).
R00kie 10.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Pa osnuj onda banku pa zaradi i ti.

domach1984 12.7.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Imaju i više rizika.

Jedinica zarade po jedinici rizika mislim da je manja od Njemačke.

I was early taught to work as well as play,
My life has been one long, happy holiday;
Full of work and full of play-
I dropped the worr...

count_zero 28.11.2017.
Korisnik s iskustvom
-

Što utječe najviše na povećanje rizika? Jer ako većina ljudi sa stabilnim prihodima, koji rade dugi niz godinama u istim firmama/institucijama i ne idu u minus, moraju otplaćivati s jednakom kamatnom stopom kao netko kod kojeg je financijska situacija puno nepredvidljivija, zašto oni plaćaju istu kamatu? ili ne govorimo o tom riziku? nije moja struka, ali me zanima.

count_zero 28.11.2017.
Korisnik s iskustvom
-

Što utječe najviše na povećanje rizika? Jer ako većina ljudi sa stabilnim prihodima, koji rade dugi niz godinama u istim firmama/institucijama i ne idu u minus, moraju otplaćivati s jednakom kamatnom stopom kao netko kod kojeg je financijska situacija puno nepredvidljivija, zašto oni plaćaju istu kamatu? ili ne govorimo o tom riziku? nije moja struka, ali me zanima.

Sinkopa 9.11.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

Pravna sigurnost u Hrvatskoj je nula pa je rizik samim tim veci. Zato kamat i jesu vece. U nas se preko noci mjenjaju zakoni.

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Znamo mi to ! I uzimali smo kredite u Austriji …i opet ćemo!………….

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

malimllr 18.9.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

count_zero

dobro ste primjetili da su u Hrvatskoj svi jednako “rizični” za banke, to je staro bankarsko pravilo, samo peglaj dok ide
Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Naši Banksteri zaračunavaju ono što vani ne postoji desetljećima (razznorazne naknade za vođenje računa, pakete, transakcije, kartice i sl.)! Da su profesionalniji i manje pohlepni i stopa rizika bi bila manja!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.