“Banke kod nas, u odnosu na Njemačku, na kreditima zarađuju 200 posto više”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Banke kod nas, u odnosu na Njemačku, na kreditima zarađuju 200 posto više”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa osnuj onda banku pa zaradi i ti.

Imaju i više rizika.

Jedinica zarade po jedinici rizika mislim da je manja od Njemačke.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Što utječe najviše na povećanje rizika? Jer ako većina ljudi sa stabilnim prihodima, koji rade dugi niz godinama u istim firmama/institucijama i ne idu u minus, moraju otplaćivati s jednakom kamatnom stopom kao netko kod kojeg je financijska situacija puno nepredvidljivija, zašto oni plaćaju istu kamatu? ili ne govorimo o tom riziku? nije moja struka, ali me zanima.

Što utječe najviše na povećanje rizika? Jer ako većina ljudi sa stabilnim prihodima, koji rade dugi niz godinama u istim firmama/institucijama i ne idu u minus, moraju otplaćivati s jednakom kamatnom stopom kao netko kod kojeg je financijska situacija puno nepredvidljivija, zašto oni plaćaju istu kamatu? ili ne govorimo o tom riziku? nije moja struka, ali me zanima.

Pravna sigurnost u Hrvatskoj je nula pa je rizik samim tim veci. Zato kamat i jesu vece. U nas se preko noci mjenjaju zakoni.

Znamo mi to ! I uzimali smo kredite u Austriji …i opet ćemo!………….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Što utječe najviše na povećanje rizika? Jer ako većina ljudi sa stabilnim prihodima, koji rade dugi niz godinama u istim firmama/institucijama i ne idu u minus, moraju otplaćivati s jednakom kamatnom stopom kao netko kod kojeg je financijska situacija puno nepredvidljivija, zašto oni plaćaju istu kamatu? ili ne govorimo o tom riziku? nije moja struka, ali me zanima.

dobro ste primjetili da su u Hrvatskoj svi jednako “rizični” za banke, to je staro bankarsko pravilo, samo peglaj dok ide

Naši Banksteri zaračunavaju ono što vani ne postoji desetljećima (razznorazne naknade za vođenje računa, pakete, transakcije, kartice i sl.)! Da su profesionalniji i manje pohlepni i stopa rizika bi bila manja!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close