Banke će državi javljati svaku sumnjivu transakciju na privatnim računima istaknutih političara

Naslovnica Forum Komentari članaka Banke će državi javljati svaku sumnjivu transakciju na privatnim računima istaknutih političara

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Smiješno. Pa nekidan je preko cijele stranice jednog dnevnog lista bila prikazana vila ex ministra Veljka Ostojića koju je stekao insajderskim informacijama o prenamjenama zemljišta ali očito tamo nisu “primjetili ništa sumnjivo” pa se sad još i besplatno reklamira po novinama kao najljepsa vila za odmor u Istri! A oni nek i dalje provjeravaju “sumnjive transakcije”..


Smiješno. Pa nekidan je preko cijele stranice jednog dnevnog lista bila prikazana vila ex ministra Veljka Ostojića koju je stekao insajderskim informacijama o prenamjenama zemljišta ali očito tamo nisu "primjetili ništa sumnjivo" pa se sad još i besplatno reklamira po novinama kao najljepsa vila za odmor u Istri! A oni nek i dalje provjeravaju "sumnjive transakcije"..

ako vam takav posao ili transakciju obavi žena ili njena sestra, onda se takve transakcije ne razmatraju

čekaj malo, političar ili gore navedene osobe dobiju 100 k ojra, kn ili čega već i to stave na tekući ili devizni??? hahahahahah…. hajte nemojte zahebavat, to je za ove male koji možda ugrabe neš sitno, da država i banke mogu imati nadzor nad svim transakcijama,

pravi igrači rade i imaju sve legalno preko namještenih milijunskih poslova za svoje firme,,, ok, nisu na njihovom imenu, uostalom zašto bi i imali na svoje ime, ali bože moj, sve se to fino rješi 😉

Gazda je jedan od primjera :), imaš firmu u HR, čiji je vlasnik firma iz Austrije, vlasnik te firme u austriji je firma u Moskvi, čiji su suvlasnici par ortaka,, od kojih je opet tako vlasnik firma iz Luxemburga ili neke druge porezne oaze zasada…. i tako vrti dok se potpuno ne izgubi trag 🙂

ali nije to samo kod nas, pa tako cijeli svijet funkcionira

Pojam ISTAKNUTOG POLITIČARA ..???………..Zar političar koji nije istaknut , a ima sumnjive transakcije
nije podoban za prijavu?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ovo uvijek ide preko ljubavnice ili babe

Nije mi bilo jasno kako je Bandiću od svoje kampanje za predsjednika Hrvatske ostalo 25 milja na tekućem računu.

Sada mi je jasnije, kada Bandić za kampanju potroši 0 (NULA) kuna.

Za kampanju potroši NAŠE novce, a donacije spremi u svoj džep.

U ovom slučaju na tekući račun.

Kao što vidite naši političari nisu previše inteligentni.

Pa zar banke ne javljaju poreznoj upravi svaku transankciju veću od 100.000 kuna na tekućem računu.

Zar za viđenije političare to ne vrijedi?

Nije problem koliko ukradu nego koliko štete naprave! I onda kad ih krivosuđe dohvati, dogodi se ništa! Drugim rječima sve je to igra “daj i meni malo!”.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Zato je g.Plenković u zadnje vrijeme…šutljiv ..????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close