Bandić predlaže otpis dugova Zagrepčanima blokiranim zbog plaćanja Gradu

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić predlaže otpis dugova Zagrepčanima blokiranim zbog plaćanja Gradu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hvala ti Bandicu što si radio budalom, mene koji sam u maniri najbržeg prsta plaćao račune čim je mirovina sjela makar za hrani ne imao. Ali nećeš više !

Mile dere na parkingu (između ostaloga) pa sad glumi tuđim Q djeda Božićnjaka! Čisti Superhik!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Opet sam ja koji plaćam svoje obaveze redovito ispao Magarac ?

Pazi, a još se uopće ne zna suma niti objektivni razlozi. Da li je netko zapio ili zastao pred kladionicom, a nakon toga nije imao za račune platiti. Za godinu dana će opet, najkasnije pred nove lokalne izbore.

..selimo se u Zagreb? …………..Informaciju dostavite međimurskim Romima….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

bandicu, tko te tako mudro savjetuje tako ti boga dragoga!
jel onaj lovric sto je iza tebe kao sjena na covjeku?


Pazi, a još se uopće ne zna suma niti objektivni razlozi. Da li je netko zapio ili zastao pred kladionicom, a nakon toga nije imao za račune platiti. Za godinu dana će opet, najkasnije pred nove lokalne izbore.

To je tako. Opet ce upasti u probleme, pa ce opet budale koje na vrijeme placaju racune, financirati iste. Odlazak znaci da vise ne financiram kriminalni holding, sdp, hdz i ine.

I drzava na isti nacin otpisuje, a porezni obveznici placaju i brodogradnju, koja je dosad kostala barem 50mrd kuna. Radnici ne strajkaju, jer im je drzava platila place, pa sada marndaju na produzenom vikendu.

New Report

Close