Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić predlaže otpis dugova Zagrepčanima blokiranim zbog plaćanja Gradu
Pretraživanje
Dionička društva
Ako gradonačelnikov prijedlog Odluke gradski zastupnici prihvate, ona će stupiti na snagu osmoga dana od dana objave u Službenom glasniku Grada Zagreba.
mance 11.9.2011.
Dugotrajni korisnik
100%

Hvala ti Bandicu što si radio budalom, mene koji sam u maniri najbržeg prsta plaćao račune čim je mirovina sjela makar za hrani ne imao. Ali nećeš više !

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Mile dere na parkingu (između ostaloga) pa sad glumi tuđim Q djeda Božićnjaka! Čisti Superhik!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

tttomo 28.3.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Opet sam ja koji plaćam svoje obaveze redovito ispao Magarac ?

viewer 28.1.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Pazi, a još se uopće ne zna suma niti objektivni razlozi. Da li je netko zapio ili zastao pred kladionicom, a nakon toga nije imao za račune platiti. Za godinu dana će opet, najkasnije pred nove lokalne izbore.

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

..selimo se u Zagreb? …………..Informaciju dostavite međimurskim Romima….

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

Funky 12.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

bandicu, tko te tako mudro savjetuje tako ti boga dragoga!
jel onaj lovric sto je iza tebe kao sjena na covjeku?

razer 11.2.2013.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

viewer

Pazi, a još se uopće ne zna suma niti objektivni razlozi. Da li je netko zapio ili zastao pred kladionicom, a nakon toga nije imao za račune platiti. Za godinu dana će opet, najkasnije pred nove lokalne izbore.

To je tako. Opet ce upasti u probleme, pa ce opet budale koje na vrijeme placaju racune, financirati iste. Odlazak znaci da vise ne financiram kriminalni holding, sdp, hdz i ine.

I drzava na isti nacin otpisuje, a porezni obveznici placaju i brodogradnju, koja je dosad kostala barem 50mrd kuna. Radnici ne strajkaju, jer im je drzava platila place, pa sada marndaju na produzenom vikendu.