Bandić potvrdio: Zagrepčanima poskupljuje odvoz smeća

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić potvrdio: Zagrepčanima poskupljuje odvoz smeća

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo kako je naš mudri gradonačelnik riješio plaćanje po količini smeća , to je kvadratura stana i broj osoba koje žive u njemu, točno po direktivi EU. Još nigdje ne piše da li pesje kučice ulaze u to, jer veli da on nije bedast.

stisnuo Pripuz

mi smo ipak zemlja slučaj

Ako misli obračunavati po kvadraturi i broju osoba umjesto po količini stvorenog smeća, to nije zakonito i takvu odluku treba srušiti kao nezakonitu, uz traženje povrata naplaćenog!

Ignore: KressoM, delux


Ako misli obračunavati po kvadraturi i broju osoba umjesto po količini stvorenog smeća, to nije zakonito i takvu odluku treba srušiti kao nezakonitu, uz traženje povrata naplaćenog!

Poskupljenje je jasno najavljeno.
Kome smeta neka seli.
Kakve tuzbe molim te

zagrepčane je smeće uvijek najviše koštalo



Ako misli obračunavati po kvadraturi i broju osoba umjesto po količini stvorenog smeća, to nije zakonito i takvu odluku treba srušiti kao nezakonitu, uz traženje povrata naplaćenog!

Poskupljenje je jasno najavljeno.
Kome smeta neka seli.
Kakve tuzbe molim te
[/quote]
Super mi je ovo “meni treba” razmišljanje! Zašto to mafijaško-reketarsko društvo ne poradi na troškovima pa smanji apetite u korupciji, broju uhljeba i neučinkovitosti!? Jedini koji trebaju seliti su kmeri iz gradskog poglavarstva i javnih poduzeća koji žive od devize “kruha bez motike”, ali kuda jer takve nitko neće! Drago mi je ako se prepoznaješ!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.




Ako misli obračunavati po kvadraturi i broju osoba umjesto po količini stvorenog smeća, to nije zakonito i takvu odluku treba srušiti kao nezakonitu, uz traženje povrata naplaćenog!

Poskupljenje je jasno najavljeno.
Kome smeta neka seli.
Kakve tuzbe molim te
[/quote]
Super mi je ovo "meni treba" razmišljanje! Zašto to mafijaško-reketarsko društvo ne poradi na troškovima pa smanji apetite u korupciji, broju uhljeba i neučinkovitosti!? Jedini koji trebaju seliti su kmeri iz gradskog poglavarstva i javnih poduzeća koji žive od devize "kruha bez motike", ali kuda jer takve nitko neće! Drago mi je ako se prepoznaješ!?
[/quote]

Ne prepoznajem se.
Da pratis postove doticnog, znao bi zasto sam mu to napisao….

New Report

Close