Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić ostaje gradonačelnik Zagreba, Opara osvaja Split
Pretraživanje
Dionička društva
Bandić tako osvaja 51,68 posto glasova birača, dok njegova protukandidatkinja Anka Mrak Taritaš za sada osvaja 46,17 posto.
JosefBeuys 11.10.2012.
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
-

HDZ poharao izbore i polomio oporbu. Di su sad oni luzeri iz HNS-a s Titanic Vladom. Čini se da se cijela oporba nasadila na santu, a na palubi im svira Bero, Božo i Vrdoljak, a repertoar je ista pjesma - Tiho teče Neretva, nema više Mostova…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Jovan 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

JosefBeuys

Tiho teče Neretva, nema više Mostova…

šteta jer se ta stranka zalagala za dokidanje županija i smanjenje državnih rashoda i uljeba, koje financiramo kreditima u inozemstvu, ovako nam ostaje polagano propadanje.

JosefBeuys 11.10.2012.
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
-

Jovan

JosefBeuys

Tiho teče Neretva, nema više Mostova…

šteta jer se ta stranka zalagala za dokidanje županija i smanjenje državnih rashoda i uljeba, koje financiramo kreditima u inozemstvu, ovako nam ostaje polagano propadanje.

Koliko su dosljedni bili u tome vidimo u natječajima gdje su članovi kabineta u Mostovim ministarstvima postajali ljudi izašli direktno s fakulteta bez dana radnog staža, u Hamagu su na zadnjem natječaju potrpali pola Mosta, a u Metkoviću radi bliža i dalja rodbina Grmoje i Bože. Što građani misle o takvoj politici vidimo na ovim izborima gdje je Most doživio potpuni debakl.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Nažalost ništa od evolucije ostali u paleolitiku a ja se nadao barem neolitiku.

mi smo ipak zemlja slučaj