Bandić ostaje gradonačelnik Zagreba, Opara osvaja Split

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić ostaje gradonačelnik Zagreba, Opara osvaja Split

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

HDZ poharao izbore i polomio oporbu. Di su sad oni luzeri iz HNS-a s Titanic Vladom. Čini se da se cijela oporba nasadila na santu, a na palubi im svira Bero, Božo i Vrdoljak, a repertoar je ista pjesma – Tiho teče Neretva, nema više Mostova…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Tiho teče Neretva, nema više Mostova…

šteta jer se ta stranka zalagala za dokidanje županija i smanjenje državnih rashoda i uljeba, koje financiramo kreditima u inozemstvu, ovako nam ostaje polagano propadanje.



Tiho teče Neretva, nema više Mostova…

šteta jer se ta stranka zalagala za dokidanje županija i smanjenje državnih rashoda i uljeba, koje financiramo kreditima u inozemstvu, ovako nam ostaje polagano propadanje.
[/quote]

Koliko su dosljedni bili u tome vidimo u natječajima gdje su članovi kabineta u Mostovim ministarstvima postajali ljudi izašli direktno s fakulteta bez dana radnog staža, u Hamagu su na zadnjem natječaju potrpali pola Mosta, a u Metkoviću radi bliža i dalja rodbina Grmoje i Bože. Što građani misle o takvoj politici vidimo na ovim izborima gdje je Most doživio potpuni debakl.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Nažalost ništa od evolucije ostali u paleolitiku a ja se nadao barem neolitiku.

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close