Bandić nedodirljiv u Zagrebu, pod kontrolu stavlja i Holding

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić nedodirljiv u Zagrebu, pod kontrolu stavlja i Holding

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svoju nedodirljivost Milan Bandić može zahvaliti :
• Zoranu Milanoviću( koji imajući vlast u rukama i 350 kaznenih prijava protiv Milana Bandića ne zna što sa time, nego traži i naivno očekuje da birači presude na izborima Milanu Bandiću- pa nisu birači sud i sudska porota. To je samo dokaz i pokaz koliko i kako pravnici razumiju vlast, politiku i demokraciju!!!)
• i ne tome što ima pravo nego tome što je duboko u pravu( tu mislim na pravosudni sustav, njegove institucije kao i na sudski sustav i njegove institucije)!
I naravno stručnjacima na listi koji su se nudili na političkom tržištu!!!

Dakle, kriminal ne da se nastavlja, nego sad Batman ima 100% kontrolu…a sto ces.

Konačno da se očiste SDP lopine iz holdinga koji su do sada uspijeli porezne obveznike grada Zagreba zadužiti za skoro 2 milijarde kuna !

Milanovicu je ionako bilo bitnije da se riješi mogućeg konkurenta za čelo partije nego vlast u ZG. Sad je Ostojić degradiran u partiji i Milanović može mirno spavat. Samo mi nije jasno zašto je Ostojić pristao da ovaj od njega napravi budalu

Pišem samo da ostane zabilježeno i da Google poindeksira zauvijek.

Da mi ne bude kao sa Sanaderom kad sam nakon parlamentarnih izbora 2003. rekao da će se ime Sanaderovo desetljećima spominjati po korupciji i lopovluku, da bi 2010. svi govorili ‘kako ih je Sanader zaveo i šarmirao, da nas je sve prevario’. E pa mene nije prevario…

Dakle predviđam:
Izbor M. Bandića 2013. će grad Zagreb unazaditi puno dulje od tih 4 godine njegovog mandata – sigurno barem za jedno desetljeće ako ne i dva. Milan Bandić će u slijedećem mandatu od 4 godine kao gradonačelnik napraviti više štete Gradu Zagrebu nego što je napravio kao gradonačelnik u prethodnih 13 godina zajedno i kao političar u cijelom svojem životu.

Puno sam stvari predvidio, ali trenutno nema predviđanja za koje bi manje želio da se ispuni od ovoga.

Loki


Pišem samo da ostane zabilježeno i da Google poindeksira zauvijek.

Da mi ne bude kao sa Sanaderom kad sam nakon parlamentarnih izbora 2003. rekao da će se ime Sanaderovo desetljećima spominjati po korupciji i lopovluku, da bi 2010. svi govorili 'kako ih je Sanader zaveo i šarmirao, da nas je sve prevario'. E pa mene nije prevario…

Dakle predviđam:
Izbor M. Bandića 2013. će grad Zagreb unazaditi puno dulje od tih 4 godine njegovog mandata – sigurno barem za jedno desetljeće ako ne i dva. Milan Bandić će u slijedećem mandatu od 4 godine kao gradonačelnik napraviti više štete Gradu Zagrebu nego što je napravio kao gradonačelnik u prethodnih 13 godina zajedno i kao političar u cijelom svojem životu.

Puno sam stvari predvidio, ali trenutno nema predviđanja za koje bi manje želio da se ispuni od ovoga.

U potpunosti si u pravu… slazem se. Nazalost, nemozemo nista vise uciniti. Treba ukinuti ove izbore, pa dokle je ziv neka vlada. Iako je ovo teska tragedija, sumrak, ponor, katastrofa… cinjenica je da dok je ziv-uvijek ce pobijediti pa nema smisla bacati novce.

Ja to ni ne zelim gledati, a jos manje da me mafija haraci i podmazuje kumovima dzepove, pa odoh a ostali nek se snadu.

izbori bi trebali biti svake 2-3 godine, a ne tek svake 4 jer je to užasno dug period i onda se lokalne vlasti totalno razbahate i rade što žele sve do zadnje godine kad se nastoje umiliti naivnim biračima!!!

Šta če biti sada.Šoštar če podignuti cjenu za specijalizacije,Jelavić bu kupil još jeftinih gradilišta od crkve i svi kumovi i rođe se uhljebili.Naša djeca ništa netrebaju.

Ja sam običan penzionerčić.Pred nama stoje 4 godine da se otrijeznimo svim obećanjima a propustili smo kandidate koji su govorili i sada samo istinu.Grad Zagreb nije izgubio SDP.Mladima treba dati šansu kako na lokalnim tako i na državnoj razini.Neka posluži Metković za primjer a Bandić je kao zagrebački golub bolje reči(bandičići)čista meksička sapunica.Tko je nasjeo nasjeo.Ja nisam
kao i mnogi drugi a oni koji nisu izašli na glasovanje,ti će biti najglasniji,zna se u čemu,jer svoj glas su dali sami sebi,znate i sami gdje.To je sramota.Nadam se da će i takvi progledati i sami sebi reči”gle budale”a što će biti s mojom djecom.
Imam neki unutarnji osječaj da u Zagrebu vlada ili će vladati”KUM”neznam koji po redu i da je to početak katastrofe koje ćemo morati opet snositi;Radnici i seljaci_prev.(srp i čekić)

New Report

Close