Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić: Ako ja mogu raditi 16 sati dnevno, mogu i oni
Pretraživanje
Dionička društva
"Nije pražnjenje kontejnera neka utrka pa da ga na brzinu dignu, vrate i ostave okolo nered."
Tunto 16.4.2018.
Korisnik s iskustvom
100%

Nije problem raditi, samo to treba i platiti.

popolo 20.10.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

daj bandiću ljudima isto plaću kolika je tvoja 15.000-16.000 kuna (ili više?), pa će i drugi rado raditi 16 sati!

Jubito 26.7.2008.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Bandić još uvijek živi u doba dobrovoljnih radnih akcija meni se čini.
On “dela” 16 sati dnevno!
Ma da mi je vidjeti što to on konkretno radi i koliko od toga otpada na “sastanke”.
Izgleda da nikom od tih hoštaplera nije jasno da ljudi više ne žele raditi za kikiriki i da je samo 25 km od Zagreba plaća bitno viša za isti, bolje organiziran posao.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ZgLob 19.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

Miki
smanji na
zakonskih 40 sati
radni tjedan
svima će nam biti bolje

neo 25.2.2010.
Dugotrajni korisnik
100%

ja kad čujem da netko ‘dela’ 16h dnevno želudac mi se okreće…njemu je sjedenje po restoranima i krkanje sa pajdašima ‘delanje’… dogovaranje dilova i uzimanje provizije za izmijenjeni gup je isto tako delanje…ode nedjeljeom na neku kobasičijadu i ‘on dela’…
to su u stvari ljudi koji od jutra do mraka ne dolaze doma a okolo prodaju priče da oni delaju 16h na dan…aaaagh

Andy 14.11.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Banditos ne bi u Njemackoj ili Austriji mogao biti ni sluzbenik u najmanjoj opcini. Sve su to komunisticke kvalifikacije “klasa po sebi”. Sto si duze bio u Partiji i vise krao i lagao to “vise radis”. Najvece aktivnosti su laganje i kradja.