Bandić: Ako ja mogu raditi 16 sati dnevno, mogu i oni

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić: Ako ja mogu raditi 16 sati dnevno, mogu i oni

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nije problem raditi, samo to treba i platiti.

daj bandiću ljudima isto plaću kolika je tvoja 15.000-16.000 kuna (ili više?), pa će i drugi rado raditi 16 sati!

Bandić još uvijek živi u doba dobrovoljnih radnih akcija meni se čini.
On “dela” 16 sati dnevno!
Ma da mi je vidjeti što to on konkretno radi i koliko od toga otpada na “sastanke”.
Izgleda da nikom od tih hoštaplera nije jasno da ljudi više ne žele raditi za kikiriki i da je samo 25 km od Zagreba plaća bitno viša za isti, bolje organiziran posao.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Miki
smanji na
zakonskih 40 sati
radni tjedan
svima će nam biti bolje

ja kad čujem da netko ‘dela’ 16h dnevno želudac mi se okreće…njemu je sjedenje po restoranima i krkanje sa pajdašima ‘delanje’… dogovaranje dilova i uzimanje provizije za izmijenjeni gup je isto tako delanje…ode nedjeljeom na neku kobasičijadu i ‘on dela’…
to su u stvari ljudi koji od jutra do mraka ne dolaze doma a okolo prodaju priče da oni delaju 16h na dan…aaaagh

Banditos ne bi u Njemackoj ili Austriji mogao biti ni sluzbenik u najmanjoj opcini. Sve su to komunisticke kvalifikacije “klasa po sebi”. Sto si duze bio u Partiji i vise krao i lagao to “vise radis”. Najvece aktivnosti su laganje i kradja.

New Report

Close