Auro Domus do ožujka širi franšize u Sloveniju i Austriju

Naslovnica Forum Komentari članaka Auro Domus do ožujka širi franšize u Sloveniju i Austriju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Idealan posao za kolegu Peru7 koji je vec akumulirao vece kolicine investicijskog zalata po znatno visim cijenama od trenutnih.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Idealan posao za kolegu Peru7 koji je vec akumulirao vece kolicine investicijskog zalata po znatno visim cijenama od trenutnih.

Kupio sam po 1060 $.

Još uvijek sam zadovoljan.

.

ja čekam pad cijene do 900 $.

...povijest se ponavlja...

G. Pili kakve su ovo svinjarije !? Članak datiran na današnji datum 22.01.2017 , a komentari ispod od 20.01. i 21.01. , tj. prepakiran članak od 20.01. :):):) koja smijurija . Navlačite ljude na zlato i reklamirate ove koji bi naivcima uvalili skupe franšize ! Stvarno ste dno dna i vi gospon Tomo .


G. Pili kakve su ovo svinjarije !? Članak datiran na današnji datum 22.01.2017 , a komentari ispod od 20.01. i 21.01. , tj. prepakiran članak od 20.01. :):):) koja smijurija . Navlačite ljude na zlato i reklamirate ove koji bi naivcima uvalili skupe franšize ! Stvarno ste dno dna i vi gospon Tomo .

Navlači ljude da kupuju zlato iako se predviđa da će mi cijena padati zbog rasta kamata i dolara. Lijepo je imati zlato, a još ljepše je kad je jeftinije kupljeno

...povijest se ponavlja...

New Report

Close