Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Auro Domus do ožujka širi franšize u Sloveniju i Austriju
Pretraživanje
Dionička društva
Trošak franšize kreće se između 15 i 35.000 eura, a potrebna je i garancija banke.
Twixer 21.2.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
40%

Idealan posao za kolegu Peru7 koji je vec akumulirao vece kolicine investicijskog zalata po znatno visim cijenama od trenutnih.

The nine most terrifying words in the English language are: “I'm from the government and I'm here to help” - Ronald Reagan

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
33%

Twixer

Idealan posao za kolegu Peru7 koji je vec akumulirao vece kolicine investicijskog zalata po znatno visim cijenama od trenutnih.

Kupio sam po 1060 $.

Još uvijek sam zadovoljan.

.

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
40%

ja čekam pad cijene do 900 $.

…povijest se ponavlja…

zm1 21.1.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
33%

G. Pili kakve su ovo svinjarije !? Članak datiran na današnji datum 22.01.2017 , a komentari ispod od 20.01. i 21.01. , tj. prepakiran članak od 20.01. :):):) koja smijurija . Navlačite ljude na zlato i reklamirate ove koji bi naivcima uvalili skupe franšize ! Stvarno ste dno dna i vi gospon Tomo .

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

zm1

G. Pili kakve su ovo svinjarije !? Članak datiran na današnji datum 22.01.2017 , a komentari ispod od 20.01. i 21.01. , tj. prepakiran članak od 20.01. :):):) koja smijurija . Navlačite ljude na zlato i reklamirate ove koji bi naivcima uvalili skupe franšize ! Stvarno ste dno dna i vi gospon Tomo .

Navlači ljude da kupuju zlato iako se predviđa da će mi cijena padati zbog rasta kamata i dolara. Lijepo je imati zlato, a još ljepše je kad je jeftinije kupljeno

…povijest se ponavlja…