Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) ARNT (Arenaturist d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
ARNT 340,00 340,00 340,00 340,00 340,00 342,00 700 238.000,00 0,00%
investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

ma, uprava je to usvojila a uprava dolazi od većinskih gvlasnika, dakle to je to

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi …

Ibro10 20.5.2012.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

investimir

ma, uprava je to usvojila a uprava dolazi od većinskih gvlasnika, dakle to je to

Moze vecinski dati i protuprijedlog ili bilo tko drugi. Dok se ne izglasa na GS, formalno odluka nije donešena.

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

i to stoji

ali, 99 poto je da je to sve vec raspravljeno i utanaceno s gazdama

Nex970 6.7.2018.
Korisnik s iskustvom
-

Pa normalno. Veliki u svim drustvima odlučuju a ne drukanje na forumima. Ovo ovdje je sport, razbibriga. Mi smo samo promatrači. Samo se mozemo nadati da ce neka mrvica sa stola pasti i nama. I to je sva filozofija. Siguran sam da i manji veči ulagači uopće ne pohode ovakve forume. Nemaju potrebe.

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Nex970

Pa normalno. Veliki u svim drustvima odlučuju a ne drukanje na forumima. Ovo ovdje je sport, razbibriga. Mi smo samo promatrači. Samo se mozemo nadati da ce neka mrvica sa stola pasti i nama. I to je sva filozofija. Siguran sam da i manji veči ulagači uopće ne pohode ovakve forume. Nemaju potrebe.

mislim da ste u krivu - mnogi ovo čitaju

mali ili veliki .-svi dobiju iste pare. zato su mirovinci dobar partner - njih zanima kap dobit plus divka. a to zanima i mene

takamina 6.4.2011.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
16%

12 milja prometa u bloku, forumaši bez komentara. Tko izlazi? Ili pretumbavanje između fondova? Vidjet ćemo kroz 2 dana……ako nije unutar top 10 onda je možda jači prodavač riješen i s time prestane pritisak na ask.

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

oko 38 000 komada

cerp imq oko 40 000 - da nije cerp

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

https://www.glasistre.hr/pula/novinari-o-energetskoj-demokraciji-585455 [glasistre.hr]

Trodnevni kongres o energetici SED 2019., na kojem se očekuje 300-ak sudionika, bit će otvoren sutra (srijeda) u 17,30 sati u hotelu Park Plaza Histria

gosti su gosti, gušti su gušti, šoldi su šoldi

Zlatek 10.6.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Histria radi cijele godine.
Ovo su dobri gosti.

Zadnja izmjena: Zlatek (10.4.2019. 0:26)

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HBRL, HRDH, RIVP, SLRS, TKPR, ULPL, VART
Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
25%

https://www.glasistre.hr/istra/najskuplji-ovogodisnji-projekt-arena-grupe-primice-se-kraju-najveci-kamp-juzne-istre-otvara-vrata-za-uskrs-u-potpuno-novom-ruhu-585731 [glasistre.hr]

Kamp Arena Kažela u svojoj ponudi ima i 99 apartmana koji će već za Uskrs biti popunjeni. Do Uskrsa bit će dovršena posve nova zgrada recepcije i caffe bar na ulazu u kamp te parking s osiguranim prenoćištem za kasnonoćne goste. Radovi na bazenskim kompleksima i dijelu kampa s novim kamping kućicama u završnoj su fazi, koja uključuje i hortikulturu.

kampovi postaju boljsa stvar od hotela

What 6.11.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Nemam dionicu, ali zanimalo bi me čuti što kolega Nietzscheov fan sad misli o njoj.
Još uvijek puno potencijala za rast ili bezveze?

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

https://www.glasistre.hr/pula/za-vikend-je-u-puli-ostvareno-gotovo-13-tisuca-nocenja-cetiri-tisuce-vise-nego-lani-586524 [glasistre.hr]

dobro otvaranjež

No, to nisu potpuni podaci budući da su turisti boravili u gradu cijeli produženi vikend, dakle i jučer, pa će cjelokupna statistika biti poznata danas. No, i ovaj podatak od gotovo 13 tisuća noćenja je vrlo obećavajući jer je riječ o premašaju od gotovo četiri tisuće noćenja u odnosu na lani, kad je u uskrsnom vikendu ostvareno 9.000 noćenja.

accountant 17.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

uuups malo smo liznuli 344 kn danas

čisto da se vidi kako je to išlo zadnjih 80 dana: ARNT zadnjih 80 [prnt.sc]
put je otvoren?