Apsurdni propusti zbog kojih inspekcije deru poduzetnike – sretni oni koji prođu s 5.000 kuna kazne

Naslovnica Forum Komentari članaka Apsurdni propusti zbog kojih inspekcije deru poduzetnike – sretni oni koji prođu s 5.000 kuna kazne

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ništa novo, klasično punjenje proračuna.

Policija, ZET, ZG Parking, komunalni redari, razno razne trgovačke inspekcije, itd itd… Svi koji izlaze na teren rade na normu i to se jako dobro zna, samo se boje novinari prvi kako bi se pozabavili sa time

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Baš prije par dana, zaredale su se kazne za skidanje programa, uz licenirani program i plaćene Windowse…
Naime, nude svi svašta na uz zahtjeve za pregledavanjem, slušanjem, Java ona – Java ova….

Donijeli smo odluke i upozorili djelatnike, da ne dodavaju računalima – N I Š T A …niti …išta..
Niti za pregledavanje sličica od rođendana, niti za bilo koje stvari oko učitavanja, lakšeg obrađivanja i sl….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Baš prije par dana, zaredale su se kazne za skidanje programa, uz licenirani program i plaćene Windowse…
Naime, nude svi svašta na uz zahtjeve za pregledavanjem, slušanjem, Java ona – Java ova….

Donijeli smo odluke i upozorili djelatnike, da ne dodavaju računalima – N I Š T A …niti …išta..
Niti za pregledavanje sličica od rođendana, niti za bilo koje stvari oko učitavanja, lakšeg obrađivanja i sl….

Opet nisi uzela tablete.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Tesko je povjerovati da je ovo istina. Mislim tesko je povjerovati da ovako nesto postoji u Sjevernoj Koreji.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Tesko je povjerovati da je ovo istina. Mislim tesko je povjerovati da ovako nesto postoji u Sjevernoj Koreji.

Istina da miami nije uzela tablete , ali sve je istina.
Dapače stvar je još gora.
Kad ti inspektor dođe u tvrtku i otvori računalo odmah poćme : to je kazna 50.000, ovo je 200.000, ovo je 500.000….
A tebi treba godina dana da zaradiš taj iznos a on te traži odmah da mu pokažeš račun za neki softver koji si kupio prije 10 godina , ili neki drugi bezvezni papir…

Nikakvo čudo da u Hrvatskoj ne investiraju ni domaći ni strani investitori jer kome je potrebno to prepucavanje sa institucijama koje su nam nemetnule najveće poreze na svjetu.

.

Moguće je sve …. pa mi živimo u nekoj vrsti komunizma !!!

Čast je plaćat hrvatske kazne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako meni ne vjeruješ , šalji upit na AUTOR.HR-..-..Twixer u !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Moguće je sve …. pa mi živimo u nekoj vrsti komunizma !!!


mislim da su kod nas ipak prisutne sve vrste komunizma, da je samo neka, to bi s lakoćom podnosili, imao sam prije 20-ak godina priliku vidjeti, kako baba u uredu za gospodarstvo, ima određene stvari precrtane markerom u NN/’48 i ne odstupa ni milimetar, ma koji bi se poduzetnik tome usprotivio, da si još navuče Informbiro na vrat

Mislim da upravo poslodavački mentalitet, iskazan u jednom od ovih postova a odnosi se na “život u komunizmu” i jest razlogom zašto ih se kažnjava. U redu, ovaj slučaj sa naljepnicama je apsurd, no iza toga stoji i opet neki poduzetnik: privilegirani TISKAR tih naljepnica. Ili dizajner.
Ostalo: a oprostit ćete, postoje pravilnici za protupožarne aparate i druge stvari. Poslodavac NE MORA te propise znati, ali tada MORA angažirati STRUČNJAKA koji zna. Problem je što svi otvaraju posao gledajući kako da uštede i plate što manje. Tako se NE POSLUJE.

New Report

Close