Antonio Alvarez III odletio iz Zagreba: Ako ga osobno pozovu, spreman je vratiti se

Naslovnica Forum Komentari članaka Antonio Alvarez III odletio iz Zagreba: Ako ga osobno pozovu, spreman je vratiti se

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sve mi se čini da je Agrokor nemoguće izvući iz ponora,sve i da se najbolji stručnjaci svijeta angažiraju.Kasno je,dugovi premašuju vrijednost tko zna za koliko,i tu više nema natrag…Samo,teško je to priznati,pa se odugovlači smrt pokojnika,daje mu se umjetno disanje,pokušava oživjeti srce,priključuje ga se na aparate…a pokojnik je nepovratno i zauvijek mrtav…Treba se vratiti u realnost,i s poštovanjem se odnositi prema pokojniku,dostojno ga pokopati,a ono što je iza njega preostalo rasprodati i namiriti vjerovnike…Sve drugo je produžavanje agonije i okretanje glave od stvarnosti…Nažalost,sujeta Gazge je dodatno pogoršala stanje,tj.nije bolesnika na vrijeme prepustio doktorima,već ga je sam pokušao održavati na životu,sve dok bolesnik nije preminuo,a tada ga je predao državi,uz riječi da ga velikodušno i nesebično poklanja,sa svim pokojnikovim dugovima što premašuju višestruko pokojnikov imetak…Dakle,hajde više da se ne lažemo,neka netko već jednom proglasi smrt,tj.stečaj…

Romel, 11.04.2017. u 10:53
nije bolesnika na vrijeme prepustio doktorima,već ga je sam pokušao održavati na životu ,sve dok bolesnik nije preminuo

Što je najgore od svega još ima pacijenata koje čeka ista sudbina.

Žašto bi se zdrava poduzeća iz koncerna Agrokor prodavala kao stečajna masa? To nikome nije u interesu. Niti bankama, niti vlasnicima bondova, niti dobavljačima. Konsolidiranjem kompanije mogu spasiti i do 70% svojih potraživanja a stečajem sigurno puno, puno manje.

Još jedan koji je pobjegao iz Hrvatske glavom bez obzira!

izabran od rusa, taj je bio dobro dosao kao prist na guzicu

New Report

Close