Anto Nobilo tvrdi da je dobio Sindičićevu izjavu-priznanje da je lažno svjedočio

Naslovnica Forum Komentari članaka Anto Nobilo tvrdi da je dobio Sindičićevu izjavu-priznanje da je lažno svjedočio

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ajme cirkusa. ne razumijem zašto izrael ne isporuči šefa mosada iranu ili ameri onog panetu avganistanu. onda bi francuzi svoga isporučili libiji, a rusi svoga engleskoj. englezi svoga argentini i td. slobodno nastavite niz.

who dares, wins

Znao sam da su nasi domoljubi nevini. Oni mrava ne bi zgazili. Perkovic i Mustac heroji,a ne zlocinci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a bit će onda da se Đureković sam ubio jer mu je bilo dosadno?


ajme cirkusa. ne razumijem zašto izrael ne isporuči šefa mosada iranu ili ameri onog panetu avganistanu. onda bi francuzi svoga isporučili libiji, a rusi svoga engleskoj. englezi svoga argentini i td. slobodno nastavite niz.

Puno toga ti ne razumiješ, vidim. Francuzi ili Englezi nikad nisu ubijali vlastite ljude, dok je UDBA ubijala Hrvate iz čisto političkih razloga.
Inače, Perković je bio jugoslavenski špijun, a ne hrvatski, kako se pokušava podmetnut.

A sad, to što su na vlasti ljudi koji u vlastitom narodu i dalje vide neprijatelje je priča za sebe.

...ladies and gentlemen....AC/DC

misliš da nikad ni su ubijali vlastite ljude? na kojem ti oblaku živiš? englezi su si umlatili i vlastitu princezu jer ih je osramotila spavajući sa egipćaninom. ne vezano na to ni jedna zemlja ne isporučuje nikome vlastite špijune. eno ti veljka kadijevića u moskvi pa zašto ga rusi ne isporuče? jer nam je bivši šef bivšeg generalštaba bio ruski špijun još od studiranja u moskvi.

who dares, wins


a bit će onda da se Đureković sam ubio jer mu je bilo dosadno?

Po meni je to jedino logicno objasnjenje.Upucao se nekoliko puta iz pistolja i na kraju se sam dokrajcio sikirom u glavu. Samoubojstvo ko suza cisto.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


ne vezano na to ni jedna zemlja ne isporučuje nikome vlastite špijune.

a otkad su yugoslavenski udbaši “naši” špijuni ???

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

od onda od kad su i yu generali naši predsjednici.

who dares, wins

ajde ne kenjajte ,svi smo rođeni kao jugoslaveni i dali smo zakletvu Titu i to bez figa u džepu, krstilo nas je crvenom maramom , plavom kapom keceljom i sjajnom crvenom zvizdom
srp i čekić je bio oltar

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]


od onda od kad su i yu generali naši predsjednici.

pa ako smo bili spremni izručivati naše generale, zašto je problem izručiti “naše” yugo udbaše????

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


Hrvatska država je umrla,
Udba je preuzela institucije,
a Milanović je izvor iz Vlade koji je izvršio pritisak na pravosuđe!

To je isto kao da odvjetnik brani svojega klijenta i viče da je kriv, a tužitelj govori ne to nije tako, on je nevin.
Hrvatskoj javnosti postalo je jasno da Državno odvjetništvo Republike Hrvatske pod palicom Mladena Bajića poduzima sve moguće kako Josip Perković i Zdravko Mustač ne bi bili izručeni Njemačkoj.
Da je to doista tako uvjeren je i pravnik Pero Kovačević.
Naime, iako su u predmetima protiv dvojice bivših SDP-ovaca obvezni zastupati Njemačku koja inzistira na izručenju, DORH je izabrao drugu opciju.
Sada je sve na Vrhovnom sudu.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/111722-hrvatska-drzava-je-umrla-udba-je-preuzela-institucije-a-milanovic-je-izvor-iz-vlade-koji-je-izvrsio-pritisak-na-pravosude.html

.

bez ulice nema revolucije.
bez revolucije, evolucije.

free flow information

čuj za hag su nam prijetile velike ekonomske sankcije i td. na kraju potpisali smo i neki dokument o suradnji. ovo sa švabama je čista budalaština jer ni oni ne izručuju baš svakoga ( prošle godine navodno zbog zastare ni su isporučili 19 ljudi). sad ako baš hoćemo da budemo neki njihov protektorat ja se u principu slažem s tim jer će nam vrlo vjerojatno biti bolje nego sad ali onda ajmo raspustiti sabor, josipoviću dati vritnjak sa pantovčaka i raspustiti svu onu bulumentu nepotrebnih državnih službenika koji su tu samo radi suvereniteta države. znači suverenitet na svom teritoriju ili imaš ili nemaš. ja bi rađe bio podanik kancelarke nego milanovića samo što to baš i ne ide tako lako.

who dares, wins

odluka-je-pala
vrhovni-sud-odlucio-o-
perkovicevom izručenju

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/112001-odluka-je-pala-vrhovni-sud-odlucio-o-perkovicevom-izrucenju.html

.

New Report

Close