Anketa “Da li ste ovisno o burzi?”

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Anketa “Da li ste ovisno o burzi?”

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Pozdravljam sve sudionike foruma. Moje ime je Hrvoje Marković i po zanimanju
sam liječnik-psihijatar. Provodim jedno istraživanje o utjecaju aktivnog
bavljenja dionicama na psihu. Istraživanje će se provoditi putem upitnika
pod nazivom “Da li ste ovisni o burzi?”, pa bih molio sve koji imaju vremena
i volje da ispune upitnik. Radi veće točnosti rezultata potrebno je da se
upitnik ispuni što vjernije i iskrenije.”

Link na blog i anketu je sljedeći: Vaš link

Suricata suricatta

Neka se Hrvoje Marković zapocne i sam aktivno baviti dionicama pa ce vidjeti kako to utjece na psihu i bez anketa.

Preporucio bi mu Zdenku, Optimu i Magmu za pocetak, nesto kao ubrzani tecaj.

Nek uplati neku lovu pa mu odgovorim na anketu. Nema djabe ni u stare babe [smiley]

nek se prebaci na sfera-station, tamo su teži slučajevi.. [wink]
mi imamo prof.Pofuka…..da mu bog zdravlja


Neka se Hrvoje Marković zapocne i sam aktivno baviti dionicama pa ce vidjeti kako to utjece na psihu i bez anketa.

Preporucio bi mu Zdenku, Optimu i Magmu za pocetak, nesto kao ubrzani tecaj.


Hahahuhauhahahauhauhauhu
Hebate šta sve moramo proći na putu do uspjeha ?
I prihijatrijsko vještačenje

[lol]


Neka se Hrvoje Marković zapocne i sam aktivno baviti dionicama pa ce vidjeti kako to utjece na psihu i bez anketa.

Preporucio bi mu Zdenku, Optimu i Magmu za pocetak, nesto kao ubrzani tecaj.

Ti bi vrana testiral gospona psihijatra a on došel nas testirati….

Koj ku..c!
Em smo spusili na burzi, a sada bi od nas i zamorce radili.
Vidi kako se majstor reklamira – namece kao psihijatar ovog foruma.
No kao sto netko rece, tu je pofuk koji nam pomaze.

..a šta ja znan…
..mislim da bi najprije tribali moderatori…..za primjer nama boležlj..ovaj bojažljivima. [cool]

Gospodin psihijatar pokazuje osnovno nepoznavanje dioničkog tržista. Ovo se odnosi na pitanje "da li ćete se i dalje baviti dionicama bez obzira na gubitke" [lol]. Mislim da je poanta ankete da dokaže da je dioničarstvo nova ovisnost.
Not.

Helou? Nekad gubiš nekad dobivaš, u tome i jest čar. A za razliku od kocke ovdje i nekakvo znanje igra (doduše manju [proud]) ulogu

Hebate upitnika [undecid] Pa ja ispao totalni "junky" [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Ja nisam ovisan o burzi, ona je ovisna o meni…………….. [smiley]

Ako jedno fiksno računalo, dva laptopa, preplata na teletrader, mostic, nekoliko programa TA (od metastocka pa nadalje), tri Forex platforme (još dvije u testiranju), u prosjeku više od osam sati zurenja u ekrane, povečanje tjelesne mase za 20% od trenutka pada crobexa sa 5200 -….., disfunkcija erekcije, znače ovisnost – onda ja nisam. [lol] [lol] [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

da jesam.na njoj sam zaradio lijepe novce a mislim i ubudučnosti jer se ovakva prilika dešava jedanput u 30 godina.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Nek uplati neku liovu pa mu odgovorim na anketu. Nema djabet ni u stare babe [smiley]
[/quoate]
uplatio je poslovnom 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close