Analiza potvrdila: Više od polovine ‘istih’ proizvoda u Hrvatskoj i Njemačkoj nije iste cijene i kvalitete

Naslovnica Forum Komentari članaka Analiza potvrdila: Više od polovine ‘istih’ proizvoda u Hrvatskoj i Njemačkoj nije iste cijene i kvalitete

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tek koliko bi se razlike pokazale u HT i DT usluga, otprilke par stotina postotaka razlike

Znaci ne samo da nam uvaljuju proizvode losije kvalitete, nego nam jos losiju kvalitetu naplate skuplje.
Tako nam i treba kad smo idioti.

Ljudi, kupujte domace i dizite nase gospodarstvo


Znaci ne samo da nam uvaljuju proizvode losije kvalitete, nego nam jos losiju kvalitetu naplate skuplje.
Tako nam i treba kad smo idioti.

Ljudi, kupujte domace i dizite nase gospodarstvo


podržimo domaće lopove iz pretvorbe i privatizacije + nedavnih PSN, ah utjehe, da pijemo Badel ?

Zato pametni skandinavci kupuju lokalno makar i skuplje jer dugorocno odrzavaju svoje gospodarstvo. Mi gledamo da ustedimo 1kn i kupujemo kinesko ili svabino (pa cak i platimo vise, jer postoji blesavi mit da je svabino bolje), a onda kmecimo kad nam djeca idu kod svaba raditi i biti dno radne snage…
Hrvatska industrija je propala radi mnogih razloga, a mi građani smo jedan od najvecih. Ja sam jos prije dvije godine poceo kupovati sve domace, od cokolade do alkohola i obuce.
Ima prostora za napredak u svijesti. Moramo poceti percipirati drustvo na nacin da se veselimo kad se susjedu krava oteli, a ne da bismo radije da nasa crkne samo da se susjedova ne oteli. Sto je vise bogatstva oko nas, vise ce i nama doci. A ako su svi oko nas siromasni, i mi cemo postati. To treba osvijestiti, jer takva je narav bogatstva naroda.

Dajte se uozbiljite.
Bankrotirat ćemo ako mi i turisti prestanemo jesti taj otpad iz uvoza.
Od čega će se naplatiti PDV ako prestanete jesti staro meso , rekonstruirano mlijeko , voće i povrće puno otrova ,hrenovke od puretine bez puretine , GMO soju , kruh iz uvoza?

A baš nam je krenulo i tako nam je lijepo porastao BDP na povećanoj osobnoj potrošnji.

Što rade naši EU uhljebi potom pitanju?

New Report

Close