‘Analitičarka gospodarstva’ stekla je diplomu Prometa u 40. Godini

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Analitičarka gospodarstva’ stekla je diplomu Prometa u 40. Godini

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Žarka Sekulić se osramotila [emo_zloban]

...ladies and gentlemen....AC/DC

Svaka Rit dođe na Šekret.

…sad će mi muški reći da gledam iz ženskog ugla…ali zašto se jedna političaka počne ponašati i odijevati ko filmska zvijezda…

…ja ne kažem da im uzor mora biti Angela Merkel,ali ipak…gelirani nokti,zategnuto lice,trajna šminka,botoksi…implatanti…stotine torbica,cipela,kostimića,kompletića…

…čemu to? onda narod počne gledat kaj imaš na sebi a ne što radiš…gleda ti visinu štikle,boju torbice…

…treba imat mjeru…i ne previše odskakt od sredine za koju se boriš i radiš…

…al to je kod nas kao pravilo…kao da su sabornice i parlamentarne dvorane postale modne piste i kazališne predstave…

…ja nekako mislim da je to baš karakteristika neiživljenih žena i onda se ovako kroz vanjsku promociju šamara sve oko sebe i izgubi kompas…

…zašto skromnost,umjerenost,decentnost ne postane vrlina…

…a onda i koji fakultet Prometni…na kojem je bio dekan gosn Badanjak i za čije vladavine je vjerojatno 80 posto lažnih diploma…

…dragi Bože…s druge strane,toliki falultetski ljudi,sa po dva i tri fakulteta sjede neiskorišteni jer eto ne znaju kada kome i koliko dati u pravo vrijeme na pravom,pardon krivom mestu…[emo_zloban]

…sjećam se jednom davno…išla sam prijateljici vlakom…lijepo se sredim,našminkam,obujem skupe čizme,još skuplji kaput i kao vrhunac šešir na glavu…

…vlak je bio radnički…djeca iz škole,umorni radnici sa posla…gledali su me ko čudo sa mjeseca…

…ne znam tko se neugodnije osjećao…ja ili oni…taj kontrast i bijeda mogla se rezat nožem…

…i onda sam sebi obećala…nikad i nikad takvo nešto neću ponovit…

…nemoj da drugi imaju osjećaj neugode zbog tvoje odjeće…zna se kako se gdje ide odjeven…

…eh,al eto ja valjda i zato nisam političarka…[emo_smijesak]

Kad je Šuker diplomirao? [emo_naivan]

Ivan Šuker koji nam već sedam godina vodi državne financije diplomirao je tek u 40. godini, i to nakon 21 godine studiranja.

http://www.jutarnji.hr/ministar-suker-uljepsao-biografiju–diplomirao-je-tek-1993—a-ne-1983–kao-sto-tvrdi/908303/


Kad je Šuker diplomirao? [emo_naivan]

Ivan Šuker koji nam već sedam godina vodi državne financije diplomirao je tek u 40. godini, i to nakon 21 godine studiranja.

http://www.jutarnji.hr/ministar-suker-uljepsao-biografiju–diplomirao-je-tek-1993—a-ne-1983–kao-sto-tvrdi/908303/

i opet je za sadašnjeg ministra znalac

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

Prvo se zaposlila u Čazmatransu, dakle, zaposlila se kao medicinska sestra u poduzeću koje nema veze sa zdravstvom. Onda je “upisala” faks jer jako voli taj posao, samo ne znam zašto je onda izabrala vodeni smjer ako već radi u Čazmatransu koji, vjerojatno, nema ni jedan čamac??? Žena je živa prevara, kako god okreneš, od toliko obrazovanih ljudi ovakvi nam kroje sudbine!!
Što se tiče Šukera, kada slušam njega i aktualne ministre, onda imam dojam da je on nekoliko svjetlosnih godina ispred, glede ekonomske problematike i razumijevanja ekonomije, politiku nastranu!!

već davno je trebala dobiti Čizma-trans

Samo nas bankrot može spasiti da negativnom selekcijom ne dogura i do ministrice

Ima sve odlike da bude ministar gospodarstva u vladi crvenih kmera
1) Neznalica
2) Lopina (s mnogo putra na glavi)
3) Poltron od glave do pete

Milanoviću, što čekaš. Boljeg kadra nećeš naći niti da se kloniraš!??


…sad će mi muški reći da gledam iz ženskog ugla…ali zašto se jedna političaka počne ponašati i odijevati ko filmska zvijezda…

…ja ne kažem da im uzor mora biti Angela Merkel,ali ipak…gelirani nokti,zategnuto lice,trajna šminka,botoksi…implatanti…stotine torbica,cipela,kostimića,kompletića…

…čemu to? onda narod počne gledat kaj imaš na sebi a ne što radiš…gleda ti visinu štikle,boju torbice…

…treba imat mjeru…i ne previše odskakt od sredine za koju se boriš i radiš…

…al to je kod nas kao pravilo…kao da su sabornice i parlamentarne dvorane postale modne piste i kazališne predstave…

…ja nekako mislim da je to baš karakteristika neiživljenih žena i onda se ovako kroz vanjsku promociju šamara sve oko sebe i izgubi kompas…

…zašto skromnost,umjerenost,decentnost ne postane vrlina…


Da izgledai da se odjeva kao A.M. da li bi ikad postala županica. Sve to što si nabrojala joj je donelo puno postotaka

Žena ima problem sama sa sobom, to je odraz nedoraslosti funkcije koju obnaša i niskog obrazovanja.Istinska intelektualka nema potrebe za ovakvim perlitanjem,pogotovo u sredini gdje je svaki drugi stanovnik gladan kruha. Partija je podpuhuje pod suknju pa se umislila da je Merlinka.A što se tiče prometnog faksa [emo_euro]Rojsova kolegica [emo_plazi]

stupnjevanje težine studiranja i diplomiranja na fakultetima: lak,lakši,prometni.

New Report

Close